sistem yöneticisi hatası

HPQ-User
28-03-2010, 17:00   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

demirhan sormuş:
bilgisayarını etkileyen kısıtlamalar nedeniyle bu işlem iptal edildi.lütfen sistem yöneticisine basvurunuz.diye ileti alıyorum.sorunu duzeltmek icin sisteme giremiyorum.calıstırdan geri yükleme yapamıyorum websayfasına gıremıyorum.d:c: sürücülerine giremiyorum.video acamıyorum.msn acamıyorum .kısacası gırmek ıstedıgım heryerde bu uyarı geliyor.ve ekranıma ınternet securıty2010 diye bir yazılım geldı.benım sorunum görev yöneticisi devre dışı bırakıldı diye ileti alıyordum.onu duzeltmek icin gırdıgım  sistem yöneticinde devre dısı bırak yapılandır gıbı yerlerde yanlıs uygulamar yaptıktan sonra oldu.aynı yere gırsem hatamı duzeltebılırım.ama giremiyorum.yönetimsel aracları acabilsem hatamı  duzeltebilirim .sorunum bu.format attırmak istemıyorum.butun bılgılerım sılınecek.bunları yedeklemede yapamıyorum.hicbirsey yaptırmıyorum.sankı  bilgisayarımı elimden aldılar.bana ne olur yardımcı olun.cok acil.hatta telefonumu bırakıyorum.msn  bile acılmıyor.5436275451 size ulasabılcem telefon olsa ararım beklıyorum acil.tesekkür ederim

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
windowsxp kullanacısıyım.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

Netron
30-03-2010, 23:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
468 mesaj

Bilgisayarınıza büyük bir ihtimelle virüs girmiş olabilir. şimdi vereçeğim linki tıklayıp oradan yazılanları harfiyen yapin