sistem yöneticisinin bu sorununun çözümü

HPQ-User
14-01-2009, 20:34   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

batu sormuş:
ben install yada setup lar tıklayınca sistem yöneticisi bu yüklemeyi engelleyecek ilkeler atamış diyor bunun sebebi nedir nasıl düzeltilebilir ayrıca benim bilgisayarım güvenli modda açılıyor başlangıçta bilşgisayarınız normal açılmıyor bunun nedeni en son yaptığınız yazılım veya donanım değişikliliğidir diyor ve güvenli modda açılıyor oyunlar yüklenmiyor bunu nasıl düzeltebilirim

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
960 mb ram 1,80 ghz ekran kartını bilmiyorum windows xp

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; InfoPath.2; .NET CLR 2.0.50727)

Banned
14-01-2009, 20:42   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

oturumunu ya adminastör olarak açmamışsın ya da zaten adminastör değilsin bu sorunları yaşamamak için bilgisayar seninse o hesabı kapatıp kendi adına bir hesap açmalısın.bilgisayarının devamlı güvenli modda açılmasıda işletim sisteminle ilgili bir sorundan kaynaklanıyor bence,sen en temizi bilgisayarına temiz bir format atıp hem bu hesaptan hemde diğer sorundan kurtulabilirsin.

01apachi
14-01-2009, 20:47   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,618 mesaj

o zaman açılınca hayır'ı seç sistem geri yüklemeyi başlat nezaman olduğuna dair bi fikrin varsa ogünlerden birini seç ileri ileri..

daha olmazsa format atcan..

*****kolay gele*****

_cypher_
14-01-2009, 23:37   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,389 mesaj

bilgisayar acılırken windows ekranı gorunmeden f8 e basılı tut geken menude "calısan en son iyi yapılandırmayı" sec "başlangıçta bilşgisayarınız normal açılmıyor bunun nedeni en son yaptığınız yazılım veya donanım değişikliliğidir " diosa duzelmesi lazım