Sistemimde Küçük Bi Sorun VAR!!!

comutsoft
01-05-2007, 13:03   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

arkadaşlar bilgisayarımı açınca project diye bi program çalışıyo. ama sadece ctrl + alt + del yapınca orandan goruyosunuz. yanı masaustunde sımge olarak felan yada herhangı bır yerde gorunmuyo. Ve o açık olunca sayfa yenılenıyomus gıbı bı ses gelıyo :S . explorer'ı yenilersin ya tık diye bi ses gelir aynısı.Acaba trojan mı diyorum.ama trojan olsa sıstemı gerı yukledım yok olması lazım ama olmadı yani heralde trojan degıl.Bu neya :(

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 01 Mayıs 2007 13:55
Borga-x
01-05-2007, 13:33   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Project programını program ekle kaldırdan sil. Kaspersky + bonusu Spybot Searc And Destroy programlarını kur.Forumda ararsan linklerini bulabilirsin. Güncelle ve bilgisayarını güvenli modda bir tarattır bakalım.

benersince
01-05-2007, 14:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj

açılan programı ekle kaldırdan sil eger sorun devam ederse bi virüs taraması yaparsın

egemengiga
01-05-2007, 14:34   |  #4  
Yıllanmış Üye
4,298 mesaj

burada echo mu var?

benersince
01-05-2007, 16:31   |  #5  
Yıllanmış Üye
2,283 mesaj

sorun ne ? anlamadım  yanlışmı nedeserydim bütün bildigin duaları başında oku sonra ekranın sol üst köşesine bir nazar boncugu tak hatta dahada ileriye git ve deskop una nazar boncugu resmi kaydet odamı olmadı kasanın üstüne  kurşun döktür nedeseydim ya drekt olarak

format at mı deseydim korkma birşeycikler olmaz kardeş senin bilgisayar aslan gibi dir

formatını atarsın olmadımı keyfine bakarsın

benersince
01-05-2007, 17:37   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,283 mesaj

uzatmaya degmez arkadaşım sonuç olarak fikirler aynı durumda ise yanılgı oranı daha düşüktür kesinlikle düşükyür demiyorum oran daha düşüktür o anki düşüncemde bu dogrultudaydı ve cevap verdim okadar
bukadar büyütülecegini bilseydim hiç cevap vermezdim sonuç itibari ile her sorunun bir dogrusu vardır ve dogruya gidilirken cevabı andıran yanlışlar ....bikere zaten herkez bunu yapmıyormu sanırım daha fazla süslememde fayda vardı

örnegin arkadaşın biri sormuş 40 dolara en iyi alabilecegim dvd-rw hangisidir

ben lg demişim  borga x lg demiş bilmem kim lg demiş öbürkü lg demiş ahmet çıkmış ya dur heyacan katayım nec demiş yok arkadaşım.  ama bu arada kimse çıkıpta ya burada echo mu var ne demememiş eeeee sorun o halde sorun ne anlamadım

neyse ya

egemengiga
02-05-2007, 23:36   |  #7  
Yıllanmış Üye
4,298 mesaj

foruma felsefe...