Site İle Para Kazanmaya İlk Adım

cmthtci
13-02-2016, 06:58   |  #1  
cmthtci avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Selam kolay gelsin. Bir domain adı aldım diyelim atıyorum chip.com bu ismi satın aldım artık bana ait, peki bunu nasıl yöneteceğim? Tamam isim cepte, peki yönetmesi - sayfaları eklemesi isim vermesi nasıl olacak bunu nereden yapacağım? Bunun için de ek bir ödeme gerekli mi? Daha önce isim vermeyeyimde ücretsiz siteni yönettiğin bir yerde site açıp yönetmiştim günlük 10-20 kullanıcım vardı. Reklam verme şansım da yoktu çünkü ücretsiz kullandığım için link sahibi kendi reklamlarını koyuyordu diye hiç ilgilenmiyordumda. Sadece bana biraz deneyim olmuştu ve şimdi kendim bir siteye sahip olmak istiyorum yapmam gereken adımları söyler misiniz, ismi aldım ya sonra?

Türk Sistemleri
14-02-2016, 01:23   |  #2  
Taze Üye
5 mesaj

Öncelikle amacın tam olarak nedir kişisel bir site ise basit bir hosting satın almalısın forum falan kuracaksan hosting planın daha yüksek olmalı.

Daha sonra kuracağın sistemde önemli forum ise ne tür bir forum mybb,smf tarzımı yoksa ücretlimi

Kişisel ise worpress vsvs ben tam olarak anlatamadım fakat vereceğim linkteki forum yapılanması
bunu çok iyi anlatıyor kendilerine özel olarak soru sorabilir destek alabilirsin ücretsiz.
<a href="http://www.turksistemleri.com">Türk Sistemleri</a>

cmthtci
14-02-2016, 11:54   |  #3  
cmthtci avatarı
OP Taze Üye
2 mesaj

Kişisel bir site kurmak amacım, öyleyse alan adı tamam, peki hosting için güvenebileceğim bir site linki verir misiniz, hostingi de alınca artık sayfa düzenlemeye geçebileceğim yani?

Türk Sistemleri
16-02-2016, 01:23   |  #4  
Taze Üye
5 mesaj

turksistemleri.com 'a gel kardeşim güvenliğini dahi alırız ;)