Sitelerdeki "iletişim" sekmesi..

Entrepreneur
12-12-2012, 16:32   |  #1  
Entrepreneur avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
11 mesaj

Bazı markaların resmî sitelerinde bulunan "iletişim" sekmesinden onlara mesaj attığım zaman, bana geri dönüş oluyor, mail kutuma gelen cevabı okuyorum ama bir sorun var. Ne yazdığımı belki hatırlamıyorum, kabataslak cevaplar verdikleri için de anlayamıyorum. İletişim kısmında bulunan kutucuğa yazıp gönderdiğim mesajı herhangi bir şekilde bulup okuyabilme şansım var mı?

Sistem Bilgilerim
Son Düzenleme: Entrepreneur ~ 12 Aralık 2012 16:34
çhip10line
12-12-2012, 16:46   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

genelde o tür mesajların altında sizin yazdığınız mesajda yer alır.. onun haricinde mail'in geldiği firmaya tekrar mail atıp yazdığınız mesaj metnini tekrar size göndermelerini de isteyebilirsiniz...yada bu tür mesajların bir yedeğini kendinize gönderirsiniz yada bilgisayarınızda bir metin dosyası olarak yedeklerseniz geri dönüşlerde sıkıntı yaşamazsınız...bunun dışında bir yöntem olduğunu sanmıyorum...

çhip10line bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
murat5038
22-12-2012, 01:11   |  #3  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Birdahakine MSN hesabıyla livedan giriş yapıp e postanızı, iletişimdeki adresine gönderirseniz gidenler klasöründe sizin mesajınız oluşmuş olacakdır normal bir kullanıcıya atar gibi :)

Önceki gönderdiklerini ise chip10line inde dediği şekilde uygulayabilirsniz.