SIW – System Information for Windows [26.03.2010]

CHIP Online
26-03-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

SIW bir sistem bilgi aracıdır. Bilgisayarınızın öğrenmek isteyebileceğiniz bütün özeliklerini gözler önüne serer. Sadece anakart, BIOS, işlemci, hafıza özelliklerini değil, ayarları, portları, sürücüleri de sizin için araştırır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

SIW bir sistem bilgi aracıdır. Bilgisayarınızın öğrenmek isteyebileceğiniz bütün özeliklerini gözler önüne serer. Sadece anakart, BIOS, işlemci, hafıza özelliklerini değil, ayarları, portları, sürücüleri de sizin için araştırır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forumİşletim sistemi, kurulu uygulamalar, çalışan işlemleri hizmetler, ürün anahtarı, seri numaraları, kullanıcılar, açık dosyalar, sistem çalışma süresi, ağ ve ağ paylaşımları, gerçek zamanlı donanım kullanım verileri, önbellek durumu ve daha fazlası elinizin altında! Kurulu codecleri bile görerek sorun giderebilirsiniz.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: SIW – System Information for Windows

çağdaşefe
26-03-2010, 12:21   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
68 mesaj

Selam...
     Türkçe açıklama yok bu programın ne işe yaradığını anlayamadım...süresiz güzel bir ingilizçe çeviri programı bilen varmı ? yardımlarınızı bekliyorum..teşekkürler

GeçeninYargıcı
26-03-2010, 13:43   |  #3  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Teşekkürler.
4/4 program

murat2010
26-03-2010, 19:37   |  #4  
murat2010 avatarı
Yıllanmış Üye
287 mesaj

Arkadaşlar çok kullanışlı güzel bi program...  Sisteminizin bütün detaylarını görebiliyorsunuz...  Elveda Everest... Ayrıca ücretsizler arasındada Ccleaner programının yapımcısı olan Piriform firmasının speccy programını öneririm...                                                                                                                                                                                                           Ayrıcada...                                                                                                                       Bu programı öneririm...   BLACKBOX 2.0                                                                                                                                                                        BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

Son Düzenleme: murat2010 ~ 27 Mart 2010 04:23
Kapalı Hesap (158417)
26-03-2010, 20:36   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Teşekkürler..

GeçeninYargıcı
26-03-2010, 22:15   |  #6  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Sy.Murat2010.
Everest programına sözüm yok alternetif bedava olan program Speccy+CCleaner her zaman bende bir soru oluşturmuştur acaba neden bedava bu zamanda hiç kimse hayrına bedava birşey vermişmi açaba bir düşünmek lazım hele teknoloji çağımızda bilgi sayar programı olursa bu yazılım şirketi çokmu hayır sever bunu düşünmek lazım neden bedava program veriyor gayesi amacı ne olabilir bu programları yazmak bu kadar kolaymı  programı yazanlar her halde hayrına çalışıyor bunu biraz düşünmek gerekir zannederim
siz ne dersiniz bu kurumlar hayır kurumumu yoksa altında başka bir şeylermi var lütfen biraz olsun bu düşünelim neden bedava acaba?????????.
Bedava olan programları kurarken bir kere değil en az bin kere düşünmek lazım neden bedava veriliyor gaye ne olabilir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bazı arkadaşlar haklı olarak craclı programları dahi kurmak istemiyor kendilerine bu şekilde düşündüklerinden dolayı saygı duyuyorum belki crac hazırlayanların hepsi olmayabilir neden durdukları yerde crack hazırlıyorlar bizim içinmi yoksa birilerine zarar vermek içinmi yani acıkcası üçretsiz olan bir şeyi kullanırken cok düşünmek gerekir.

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 26 Mart 2010 22:25
murat2010
27-03-2010, 04:38   |  #7  
murat2010 avatarı
Yıllanmış Üye
287 mesaj

GeçeninYargıcı... Tamam haklısın ama ben internet ortamında zaten gizliliğin olduğuna inanmıyorum... Ta ki kullandığımız işletim sistemlerine kadar kullandığımız arama motorlarına kadar bütün gizliliğimiz bütün geçmişimiz bilgisayarlarımızdaki bütün bilgiler ellerinde zaten.. Microsoft ve Google başta olmak üzere bizim bütün gizlilik dediğimiz şey ellerinde zaten... Bir bilgisayarınız varsa vede internetede giriyorsanız gizlilik kavramı diye bişey yoktur zaten... Mesela bakın GOOGLE adamlar nerdeyse yatak odalarımızı banyolarımızı dikizleyecekler mesela bir GOOGLE hesabınız varsa girin hesabınıza history kısmında bütün geçmişinizi önünüze seriveriyor GOOGLE bunu babasının hayırınamı yapıyor sanki... Yani hasılı vel kelam  en güvenli bilgisayar internete bağlı olmayan bilgisayardır...

Son Düzenleme: murat2010 ~ 27 Mart 2010 04:39
GeçeninYargıcı
27-03-2010, 11:31   |  #8  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Sy.Murat2010.
Googlenin kaydedtiklerinden kurtulmak istiyorsan bu programı kullan Tracks Eraser Pro  kimnederse desin
ben kendim program kullanmadan google geçmişini siliyorum derse inanma yalan ben hertürlü işlemi denedim silinmiyor verdiğim programı kur fark gör geçmişe sünger çek.

arfobey
28-03-2010, 15:50   |  #9  
Yeni Üye
23 mesaj

paylaşımın icin teşekurler