Siz dışarıdayken aklınız evde kalmayacak.

CHIP Online
13-06-2014, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

TTNET, akıllı ev ve ofis çözümü ile aklınız evinizde ve ofisinizde kalmayacak.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/siz ... lmayacak_47718.html

Resimlerle: Hırsızları kandıran en yaratıcı icatlar!

TTNET, güvenlik, konfor, aydınlatma ve ısınma sistemlerini uzaktan yönetme gibi imkânlar sunan, akıllı ev ve ofis çözümü LiveSmart markasını müşterilerinin kullanımına sundu. 


TTNET, bu yeni hizmetine özel oluşturduğu kampanya ile LiveSmart Güvenli İşyerim paketini kullanıcılarla buluşturuyor. Kullanıcılar bu özel kampanya kapsamında; akıllı kutu, kablosuz gece görüş özelliğine sahip hareketli HD IP kamera, siren, hareket ve kapı/pencere sensöründen oluşan Güvenli İşyerim paketinden 24 ay boyunca ayda 29,90 TL'ye faydalanabiliyor.


Akıllı ev ve ofis çözümü LiveSmart ile yangın ya da su taşkını gibi ani tehlikelerden de haberdar olabilen kullanıcılar, ev ya da ofislerindeki elektrikli cihazları ya da ışıkları da uzaktan açıp kapatılabiliyor.


TTNET, LiveSmart Güvenli İşyerim paketini seçen kullanıcılara acil müdahale gerektiren çilingir, cam, elektrik tamir işleri için Asistans Hizmetini de ücretsiz sunuyor.


Kampanya süresince LiveSmart Güvenli İşyerim paketinin kurulum ve aktivasyonu için de ek bir ücret alınmıyor.


Sınırlı sayıda abone için geçerli olacak kampanyadan, TTNET müşterisi olmayanlar da aynı cazip şartlarla yararlanabiliyor.


TTNET'in akıllı ev ve ofis çözümü LiveSmart 'Güvenli İşyerim' paketine sahip olmak isteyen kullanıcılar, 444 0 375'i arayabiliyor ya da www.livesmart.com.tr ön başvuru formunu doldurabiliyor. 

Tüm Konu: Siz dışarıdayken aklınız evde kalmayacak.

Resimlerle: Hırsızları kandıran en yaratıcı icatlar!

Kaynak: www.chip.com.tr