SİZCE NE YAPMALI

samet1986
18-05-2006, 15:32   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
944 mesaj
CU_GS7
Chip forumda arkadaşlık üst düzeydedir..
İstersen Msn`den sana antivirüs yazılımı yüklemene yardımcı olabilirim..
Bir daha kötü arkadaşların yolladığı dosyaları taratmadan açmazsan,o kötü arkadaşların hevesleri içinde kalır..Sana bir şey yapamazlar..
Onların msnlerini bana yollarsan msn`den biraz adam etmeye çalıştım ayrıca..:))
Hoşçakal..
Evet bu forumdaki arkadaşlık ve dostluğu ben başka forumda görmedim. Son derece samimi arkadaşlar var. Adam etme kısmı %90 garanti, çünkü CU_GS7 kelime dağarcığı geniş olan birisi. O kişinin haddinden gelebilir.  ( karşıdaki insansa tabi ) :))     

Evet, tabiki arkadaş olarak kabul ediyoruz.

Son Düzenleme: samet1986 ~ 18 Mayıs 2006 15:33
ufuks
18-05-2006, 16:10   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj
CU_GS7
İNANÇ
insanları iyi tanıyamamışım demekki onu dövmem de virüsde göndermem ben görgülü birisiyim zaten istesemde dövemem o erkek ama size gönderebilirim iyi bir benzetirsiniz ilginizden dolayı teşekkür ederim.Zaten sizin gibi arkadaşlarım olduğu sürece daha birşey yapamaz hı nedersiniz arkadaş olarak kabul ediyormusunuz beni?
Chip forumda arkadaşlık üst düzeydedir..
İstersen Msn`den sana antivirüs yazılımı yüklemene yardımcı olabilirim..
Bir daha kötü arkadaşların yolladığı dosyaları taratmadan açmazsan,o kötü arkadaşların hevesleri içinde kalır..Sana bir şey yapamazlar..
Onların msnlerini bana yollarsan msn`den biraz adam etmeye çalışırım ayrıca..:))
Hoşçakal..
Cu_Gs7 kardeşim büyüksün.Adam etmen için bende bikaç msn vercem sana.Ben sinirleniyorum sen uygun bi dille anlatırsın.

CU_GS7
18-05-2006, 16:22   |  #28  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6,371 mesaj
ufuks
Cu_Gs7 kardeşim büyüksün.Adam etmen için bende bikaç msn vercem sana.Ben sinirleniyorum sen uygun bi dille anlatırsın.
ufuks kardeşim dert etme sen, bana havale et onları..:))
Hitap şeklimi ben ayarlarım o arkadaşlara göre..Olmadı başka yolu da var bilgisyardan halletmenin..(Benim başıma gelince ben de başladım hafiften o işlere..:))

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 18 Mayıs 2006 16:24