Sizden 4 gözle Yardım Bekliyorum. Çok çaresizim..

emiqo07
09-04-2011, 20:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadaşlar Ben Müzik yapmak isteyen birisiyim.Creative Sound Blaster 5.1 Vx Ses Kartı Aldım. Ve Mikrofon.Ancak Kayıt almak istediğimde Arka Plan müziği Benim sesimden cok cıkıyor. Benim sesim Cıkmıyor Neredeyse. Herkez Ses Kartının Ve Mikrofonun ayarlarına Yap hata büyük İhtimalle Öyledir Diyor. Sizce Sorun Ne . Ve bu ayarları nasıl yapabilirim. Bilgisayarım Windows 7 . Bilgisayarımı henüz 1 yılı olmadı alalı.
Lütfen Yardım edin..

fbli
09-04-2011, 20:31   |  #2  
fbli avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,158 mesaj

Kendi ses kartı sürücümde çevredeki sesi tutma ve yankı engelleme özelliği var. Sizde de varsa deneyin. Ayrıca kareoke ayarları varsa oralara da bakın.

Kapalı Hesap (200174)
09-04-2011, 20:45   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

aynı ses kartı bende var driverları kurunca otomatik güncelleme olarak Creative WaVestudio adlı bir program vardır paketin içinde üreticinin kendi sitesinde var eğerki driver cdsinde yoksa istediğin müziği kes yapıştır müzik film oluştur ayarları zaten otomatik algılıyor karaokemi kaldı bu devirde
dediklerimi aynen uygula eğer kurlu ise bulursun başlata tüm programlara gir Creative bu klasörü bul ve üzerine tıkla creative audio kontrol ve creative wavestudio ve diğerleri ordadır  wavestudioyu seçiyoruz açılıyor ve bas tiz ses boyutunu ölçülendiriyoruz kendi müziğim demişsin saz gitar farketmez ses kartına bağlıyoruz girişlerden ayarlıyoruz tabi bunları pcye bağlayınca mikrofonu zaten otomatik algılıyor eğer saz çalmayı biliyorsan çal söyle olay budur program ingilizce olup kullanılması oldukça zordur kolay gelsin saygılarGülüş

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (211990) ~ 09 Nisan 2011 20:51
emiqo07
10-04-2011, 19:53   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

Kardeşim Kesko seninle İrtibata geçsek olurmu ? Az cok anlarsın derdimi ..

emiqo07
10-04-2011, 20:13   |  #5  
OP Taze Üye
3 mesaj

Kardeşim Sorun devam ediyor. Anlatmak istediğim Beatin sesi cok fazla cıkıyor Ben ses kartıyla birlikte söyleyince Benim sesim duyulmuyor neredeyse. Ama ben Mikrofonu secince özelliklerden ses cok yüksek fakat kalitesiz cıkıyor Bunu anlayan yokmu :S