sizi kim engellemiş

lck_can
09-11-2008, 10:40   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
46 mesaj

forumda bi sürü yöntem verilmiş tabi çoğu tuzak
kendinizi riske atmadan sizi engelleyenleri bulmak çok kolay biraz akıllı davranarak bunu yapabiirsiniz işte size en güveniir yöntem ve kesin çözüm

sizi engellediğini düşündüğünüz kişinin alanına yada profiine gidin
profil ayrıntılarını tıkla
orda resimin hemen altında;
web görünümü
messenger görünümü v.s. falan olucak
eğer orda messenger görünümü yazan kısmı göremiyorsanız bilinki kişi sizi engellemiştir

herkesin birden çok msni war bunu kendiniz test edin ve sonuçları görüceksiniz

(:

Son Düzenleme: lck_can ~ 09 Kasım 2008 11:17
Barış
09-11-2008, 10:44   |  #2  
Barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,971 mesaj

Birde Şöyle bi yol var şeçenekler / gizlilik menüsündeki herhangi bi kişiye sag tıklarak sizi engellemiş mi engellememişmi görürsünüz...

şekildeki arkadaş beni engellemiş mesela :)

lck_can
09-11-2008, 11:19   |  #3  
OP Yeni Üye
46 mesaj
es-low
Birde Şöyle bi yol var şeçenekler / gizlilik menüsündeki herhangi bi kişiye sag tıklarak sizi engellemiş mi engellememişmi görürsünüz...

,
buda bir yöntem ama kesin sonuç vermiyor paylaşım için saol
(:

emre__
09-11-2008, 11:59   |  #4  
emre__ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,519 mesaj

msn plus tada war kişi listesi temizleyici :D orada lisetesindesiniz evet hayır hayırsa sizi silmiştir test edip onayladım :D

Tuncay_Sukan
09-11-2008, 12:10   |  #5  
Yıllanmış Üye
255 mesaj

beni  engelleyeni neden  görmek istiyim  ki   TIN :D

I_LoreNzo_I
09-11-2008, 12:25   |  #6  
Yıllanmış Üye
643 mesaj

evet plus'ta da var ama sanırım oradaki mesela engellemişse ama hala listesinde tutuyorsa engellememiş olarak gösteriyor.

RealVENOM
09-11-2008, 13:52   |  #7  
Taze Üye
15 mesaj

engelleyenleri tam olarak gösterecek bir program yok şu an itibariyle, msn plus sadece silenleri gösteriyor... ama ilk arkadaşın söylediği mantıklı.. msn plusta bile silen kişileri gösterirken hata verdiği oluyor.. mesela şu an listemde online olan bir şahıs plustaki kişi listesi temizleyici de beni silmiş olarak görünüyor.. buradan çıkardığım sonuç: geçmişte bir kere bile silse orada hala bizi silmiş olarak gösteriyor..

vespertine
09-11-2008, 23:34   |  #8  
Taze Üye
6 mesaj

dediğiniz yollar dogru ayrıca msn discovery siz online oldugunuz zamanda birisi sizi engeller yada silerse o anda haber veriyor

lck_can
10-11-2008, 18:00   |  #9  
OP Yeni Üye
46 mesaj
vespertine
dediğiniz yollar dogru ayrıca msn discovery siz online oldugunuz zamanda birisi sizi engeller yada silerse o anda haber
msn discovery bi çeşit spy yada virus programı birkere kurdunmu kaldıramıyorsun ve messengere kaldırmanda fayda etmiyo yani tek bi yol bırakıyo sana formaat(ileri düzey kullanıcılar için geçerli deil) yani discoveryi kurmamak daha iyi hem kendin hemde msn listende olanlar için

(:

Kal-El
10-11-2008, 21:42   |  #10  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
816 mesaj
lck_can
msn discovery bi çeşit spy yada virus programı birkere kurdunmu kaldıramıyorsun ve messengere kaldırmanda fayda etmiyo yani tek bi yol bırakıyo sana formaat(ileri düzey kullanıcılar için geçerli deil) yani discoveryi kurmamak daha iyi hem kendin hemde msn listende olanlar için

(:

Alakası yok. Discovery'i çıktığı günden beri takip ediyorum ve son bir yıldır Beta Tester'ım. Bahsettiğin gibi bir virüs/spy durumu sözkonusu değil. MD kendi sayfası haricinde gidip başka sitelerden yüklersen milletin içine yerleştirmiş olabileceklerini de yersin. En güvenlisi MD'nin resmi sitesinden indirmek.

lck_can
10-11-2008, 22:12   |  #11  
OP Yeni Üye
46 mesaj
Kal-El
Alakası yok. Discovery'i çıktığı günden beri takip ediyorum ve son bir yıldır Beta Tester'ım. Bahsettiğin gibi bir virüs/spy durumu sözkonusu değil. MD kendi sayfası haricinde gidip başka sitelerden yüklersen milletin içine yerleştirmiş olabileceklerini de yersin. En güvenlisi MD'nin resmi sitesinden indirmek.
kesinlikle haklısın ben orayı atladım saol..(:

silici06
16-01-2009, 17:17   |  #12  
Yıllanmış Üye
702 mesaj
es-low

bu yöntem engellediğini değil sildiğini gösterir

silici06
16-01-2009, 17:18   |  #13  
Yıllanmış Üye
702 mesaj
lck_can
kendinizi riske atmadan sizi engelleyenleri bulmak çok kolay biraz akıllı davranarak bunu yapabiirsiniz işte size en güveniir yöntem ve kesin çözüm

web görünümü
eğer orda messenger görünümü yazan kısmı göremiyorsanız bilinki kişi sizi engellemiştir

(:

BU YÖNTEM ESKİDEN İŞE YARIYORDU ARTIK OLMUYOR.

silici06
17-01-2009, 05:24   |  #14  
Yıllanmış Üye
702 mesaj

ARTIK BU YÖNTEM İŞE YARIYOR
NASIL YARIYOR NE YARIYOR?
GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLA:

ExFactoR
20-01-2009, 22:19   |  #15  
Yıllanmış Üye
131 mesaj

Msn Plus olanlar için, listenizdeki kişinin nickine sağ tık / Messenger Plus Özellikleri / Kişi Bilgisi'ni tıkladığınız da çok açık bir şekilde o kişinin sizi engelleyip engellemediğini öğrenebilirsiniz... En basit ve en kesin yöntem bence bu..

Son Düzenleme: ExFactoR ~ 20 Ocak 2009 22:20
_cypher_
20-01-2009, 22:55   |  #16  
Yıllanmış Üye
1,389 mesaj
lck_can

web görünümü

(:

bu yontemde kişi eger alanını size kapatmıssa(engellememis alanını herkese gostermio secici insan ne yaparsın Gülüş) )
ondada gozukmez dolayısıyla bu yonteme bakarak beni engellemis ben bu siliim demein yazık olur Göz kırpmaKahkaha

Kal-El
21-01-2009, 00:47   |  #17  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
816 mesaj

Okumuyor musun arkadaşlar, iki satır üstünüzde kesin yöntem açıklanmış.

Plus! la veya herhangi bir eklenti ile "ENGELLENME" durumu anlaşılmaz arkadaşlar. Bu kesin bir şeydir.

GazI_9o9
21-01-2009, 15:36   |  #18  
GazI_9o9 avatarı
Yıllanmış Üye
1,126 mesaj

-bikaç hafta açmazsa bilinki engellemiş
-çevrimdışı vs iletiler gönderin.cevap verme ihtiyacı hissettirecek.no cevap? yes block

bakın bahsettiğiniz "sil" butonunun aktif olması engellendiğinizin kanıtı olamaz.hem silip hem engellediğinde yada sadece sildiğinde aktif olur.yani silindiğinize kesin kanıttır ki,silinip silinmediğinizi "görüntüle" butonuyla dahi kolayca öğrenebilirsiniz.plus la hayli hayli...

lck_can
01-05-2009, 07:35   |  #19  
OP Yeni Üye
46 mesaj

önce deneyin yöntemi sonra konuşun ayrıca chip'in internet sayfasında benim werdğim yöntem werildi engelleme ile ilgili dahada atıp tutmayın...

orkunn.
16-02-2011, 20:08   |  #20  
Taze Üye
8 mesaj

peki sadce msn sosyal ağda engellemek mümkün müdür?