islandali
29-04-2011, 09:16   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

windows 7 profesyonel 32 bit kulllanıyorum. öncedende aynı sorun başıma geldi. skype tan herhangi birisine görüntülü sesli arama yolluyorsunuz sonra "kayıt aygıtında problem var" diyip sürekli sizin yolladığınız isteği size geri yolluyor. formatladım. son sürüm skype yükledim halen aynı. virüs tarattım yok. bilgisayarda bu hatayı alınca windowsa yeni bir kullanıcı açıyorsunuz o zaman sorun kalmıyor. bu da geçiçi sorun belli bir süre sonra açmış olduğunuz yeni kullanıcıyada aynı sorun bi şekilde bulaşıyor. 

bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

clairvoyant
29-04-2011, 09:51   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,316 mesaj

Professionel 64 bit'i deneyin birde. 32 bit bende kullanıyodum aynı sorun bendede 64 bit yükledim ve sorun kalmadı..

islandali
29-04-2011, 10:02   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

anladım fakat bu tmamen saçmalık, aldığım sadece 32 bitlik windows 7 ye uyumlu belki.. yani söylemek istediğim bu bir çağre olamaz.  yinede teşekkür.

clairvoyant
29-04-2011, 10:08   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,316 mesaj

Öncelikle benim size yardım etmek amaçlı yazdığımı unutmayın , siz daha bu forumda çok yenisiniz bu tür kibirli tavırlarla kimseden yardım alamazsınız. iyi forumlar .

islandali
29-04-2011, 10:51   |  #5  
OP Taze Üye
3 mesaj

sanırım beni yanlış anladınız. benim söylemim hiç bir şekilde kişisel değil, üstünüze almayın. söylemim tamamiyle bu şekilde bir problemin olması ve ne gariptir ki internette hiç bir yardım dökümanının olmmaması.. yani söylediklerim "düzensiz düzene"... amacınız yardım, bunun dışında bilişimci olduğum için açık ve net konuşuyorum. tekrar sağolun.