Skyrim ile ilgili prolar dalsın :)

Banned
05-04-2012, 00:09   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
563 mesaj

sa beyler böyle gıcık şeyler hep beni bulur simdi sorun şu benım lydia 1 kere ölduydu ben onu canlandıramadım yenıden kod la yenı bir lydia getırdım sorun şu ki ona da süper itemler giydirmiştim player moveto yazdıgımda eskı olen lydıanın yanına gıdıor 24 saat uyudum belki yoldadır dıye yok.acaba yenıden yeni bir lydia getırsem itemleriyle gelır mı?

okinkurt
05-04-2012, 01:53   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Hocam ne kodu ya oyunu direk güzel güzel oyna işte bi bulastırmayın su şifreleri gözünüzü sevem :D lydia ile evlen cok hamarat diyolar D:D:D

Son Düzenleme: okinkurt ~ 05 Nisan 2012 01:56
Banned
05-04-2012, 13:54   |  #3  
OP Banlandı
563 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Hocam ne kodu ya oyunu direk güzel güzel oyna işte bi bulastırmayın su şifreleri gözünüzü sevem :D lydia ile evlen cok hamarat diyolar D:D:
yav hocam öldü napam mecburen :D hani itleme buyusu varya dusmana yapıyım derken lydıa dagdan assagı kukla gıbı dustu :D

Banned
05-04-2012, 13:58   |  #4  
OP Banlandı
563 mesaj

lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko lydiaokko

okinkurt
05-04-2012, 17:26   |  #5  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Abooo ucurmusun gacıyı :D bosver hocam görevlerle alakalı önemli bi vatandas olsa ölmezdi zaten :D

Banned
05-04-2012, 19:16   |  #6  
OP Banlandı
563 mesaj

o sorunu kodla hallettım :) ama sımdı soyle bır sorun var videoyu en kısa zamanda koyuyorum

Banned
05-04-2012, 19:27   |  #7  
OP Banlandı
563 mesaj

http://www.youtube.com/watch?v=T6rAlGIoPSk&feature=colike beyler :D

Banned
05-04-2012, 19:38   |  #8  
OP Banlandı
563 mesaj
Hocam ne kodu ya oyunu direk güzel güzel oyna işte bi bulastırmayın su şifreleri gözünüzü sevem :D lydia ile evlen cok hamarat diyolar D:D:
malesef panpa biz hala elizabeth lydia ile evlenılmıyor ama bir kodla evlenebılıyon anca

okinkurt
06-04-2012, 19:14   |  #9  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Ya dh de herkes onla evleniyodu ben hic denemedim ama :D bide görevi bitirmeyi dene bak toplancak seyler var bu arada o adamın lydia ile bi ilgisi yok o altın yer acılcak bi ruh gibi bi şeyle konusucan kitabı alıcaksın o kitaptan sectigin şeyle 4-5 tane özelliğin artıcak :) ama sen adamın canına okumusun :D:D:D ben lydia ya gitmeden acmıstım o kapıyı kızla bi ilgisi yok :D

Banned
06-04-2012, 20:31   |  #10  
OP Banlandı
563 mesaj
Ya dh de herkes onla evleniyodu ben hic denemedim ama :D bide görevi bitirmeyi dene bak toplancak seyler var bu arada o adamın lydia ile bi ilgisi yok o altın yer acılcak bi ruh gibi bi şeyle konusucan kitabı alıcaksın o kitaptan sectigin şeyle 4-5 tane özelliğin artıcak :) ama sen adamın canına okumusun :D:D:D ben lydia ya gitmeden acmıstım o kapıyı kızla bi ilgisi yok :
yok abi adam ölü deil sadece göstermek için çektim lydia ya gelınce bende bılıom ılgısı olup olmadıgını ama butun hersey doğru görev de vermıyor yha :((

okinkurt
06-04-2012, 21:15   |  #11  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

allah allah :S o altın yerin acılması lazım bi sürü görev veriyidi o moruk sonunda ben onu öldürüp malzemelerini arakladıydım :D:D:D:D:D

Banned
06-04-2012, 21:18   |  #12  
OP Banlandı
563 mesaj
allah allah :S o altın yerin acılması lazım bi sürü görev veriyidi o moruk sonunda ben onu öldürüp malzemelerini arakladıydım :D:D:D:D:
internette izledim dar elf midir nedir onların kanlarını felan toplıcakmısız nasıl kanını topluoz hangı tusla acaba ?

Banned
06-04-2012, 21:20   |  #13  
OP Banlandı
563 mesaj

birde su kralıyet ailesınde whiterunda nelkir denılen bı bacaksız var onu olduremıyorum normalde asla bır oyunun orjınallıgını bozmak ıstemem ama bir modla oldurebılıomusuz.

okinkurt
06-04-2012, 21:23   |  #14  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

görevleri tam yapmadıysan adamın verdigi adam anca mal mal bakar öle mesela öldürdügün bi elf e gelir e miydi f miydi item aramak için olan tusa basında sorcak blood felan diye sık cık cak secip alcan kanı kimi zaman tasların üstünde felanda kan oluyo dikkat et doğru türü öldürmek önemli :D kraliyet ailesi hakkında bişi diyemem hiç saldırmadım kendilerine sehre girdimi kahraman olarak karsılıyolar :D