Skystar2 hatası

serdar36
04-04-2010, 11:09   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
65 mesaj

Selamlar
Bir arkadaşımdan aldığım skystar2 digital tv kartını eve getirdiğimde makinaya taktım.Yeni donanım olarak buldu.Sürücüsünü yüklemek istedim ama ethernet devre dışı kalmış.Bende tv kartını çıkarıp internetten sürücüsünü yükledim tv kartını tekrar taktım bilgisayar açılırken mavi ekran hatası verdi.Makinayı kapatıp etherneti çıkardım normal şekilde başladı donanımı yine buldu ama ethernet yine yok.Hatta sistemden baktım ses kartı bile devre dışı.Diğer bilgisayarda anlatılana göre sürücüyü yüklemeye çalıştım tv kartının olmadığını yazıyor.yani öyle bir donanım yok diyor.Ben yinede devam ettim neler yaptığımı pek hatırlamıyorum ama yeni donanımınız yüklendi kullanıma hazır yazısını aldım.
sistemim p3 ,1ghz işlemcili xp sp2 kurulu bundan olabilirmi.Birde anlattıklarıma göre kart sağlammı.Kartın sağlam olup olmadığını nası anlarım.Araştırdığıma göre bu kartlar analoglara göre daha zormuş.Bir siteden okuduğuma göre tam 30 küsur yükleme maddesi vardı .Kartın sağlam olduğuna kanaat getirirsem uğraşmaya devam edeceğim.