Sniper Ghost Warrior-Contracts Oynayanlara İkiSoru

murat guler
04-08-2020, 20:09   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
176 mesaj

Merhaba Arkadaşlar

Bu oyunu oynuyorum ve kafama takılan iki konu var. Oyunla ilgili tecrübesi olan arkadaşlardan cevap rica ediyorum.

1. Oyunda 6 çeşit özel sniper mermisi (special ammo) olmasına ragmen sniper tüfeklerinden yanlızca "B95 Chris" bu mermi çeşitlerinin tamamını kullanabiliyor. Diger tüfekler yanlızca (farklı kombinasyonlar halinde) 3 tanesini kullanabiliyor. Oyunun bendeki versiyonunda mı bir sorun var (insaneramzes - update 1.0.5.2) yoksa sizde de durum aynı mı. Sen de Chris'i kullan derseniz, bu tüfek susturucusu olmayan ve çok gürültü yapan bir tüfek. Bahsettigim sorunu yaşamayan ve bütün special ammoları bütün tüfeklerde kullanabilen birisi varsa bana oyunun hangi versiyonunu ve update'ini kullandıgını yazmasını rica ediyorum.

2. Oyun içinde rakip sniperları (rival) vurdugumuzda bunların sniper tüfeklerini alabiliyoruz. Vurdugum bir rivaldan aldıgım Sturm Precision'da 4 farklı çeşit special ammo mermisi vardı. Bildigim kadarıyla biz normalde sniper tüfegimize 2 çeşit special ammo alabiliyoruz. Bunu rivaldan aldıgım tüfekte oldugu gibi 4'e çıkarmanın bir yolu var mı acaba (başkalarından aldıgımız tüfekler bir sonraki kontrata geçtigimizde kayboluyor).

Teşekkürler

Son Düzenleme: murat guler ~ 04 Ağustos 2020 20:11 Neden:
murat guler
06-08-2020, 19:41   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
176 mesaj

Yok mu arkadaşlar bu oyunu bu memlekette benden başka oynayan... Oha!