SocuSoft Web Video Player [31.03.2010]

CHIP Online
31-03-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

SocuSoft Web Video Player çok güçlü bir web video işleme ve web tasarım programıdır. Bu uygulama sayesinde siteniz üzerinde farklı formatlarda videoları zorlanmadan yayınlayabilirsiniz.Sadece siteniz mi? Blogunuzda, forumlarda ve her yerde direkt online oynatılablen video klipler mümkün! Üstelik adım adım uygulamalı...Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

SocuSoft Web Video Player çok güçlü bir web video işleme ve web tasarım programıdır. Bu uygulama sayesinde siteniz üzerinde farklı formatlarda videoları zorlanmadan yayınlayabilirsiniz.Sadece siteniz mi? Blogunuzda, forumlarda ve her yerde direkt online oynatılablen video klipler mümkün! Üstelik adım adım uygulamalı...Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumBu program ile oluşturduğunuz internet videoları kendi içlerinde oynatıcıya da sahiptir. Bu sayede izlemek için hiç kimse eklenti indirmek zorunda kalmaz. Üstelik istediğiniz gibi özelleştirebilir, farklı formatları dönüştürebilirsiniz.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: SocuSoft Web Video Player

Kapalı Hesap (158417)
31-03-2010, 10:21   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Teşekkürler bu benim işime yarayacak :)

GeçeninYargıcı
31-03-2010, 11:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0