SoftChronizer [24.02.2010]

CHIP Online
24-02-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

SoftChronizer kullanımı çok kolay, çok esnek bir kopya dosya arama aracıdır. Bilgisayarınızı dolduran, bir köşede unutulmuş dosya kopyalarını SoftChronizer ile bulabilir, ve gereksiz kopyaları ortadan kaldırarak yer açabilirsiniz. Müzik, dijital fotoğraf, kitap vb arşivlerinizi bu sayede derli toplu tutabilirsiniz.SoftChronizer ile sadece tek bir sabit disk dizininde değil, alt dizinlerde ve farklı sabit disklerde aynı anda arama yapabilirsiniz.

SoftChronizer kullanımı çok kolay, çok esnek bir kopya dosya arama aracıdır. Bilgisayarınızı dolduran, bir köşede unutulmuş dosya kopyalarını SoftChronizer ile bulabilir, ve gereksiz kopyaları ortadan kaldırarak yer açabilirsiniz. Müzik, dijital fotoğraf, kitap vb arşivlerinizi bu sayede derli toplu tutabilirsiniz.SoftChronizer ile sadece tek bir sabit disk dizininde değil, alt dizinlerde ve farklı sabit disklerde aynı anda arama yapabilirsiniz. Bu program hassas arama özelliği ve zeki hızlı tarama yeteneği ile her türlü ihtiyaca yanıt vermek için tasarlanmıştır. Bulduğu dosyalar hakkında detaylı bilgi verir. Örneğin müzik dosyalarında MP3-ID3 etiketleri, çalma süresi vb bilgiler, görsel dosyalarında piksel bazında boyut ve renk derinliği gösterilir. Sonuçta hangisini tutup, hangisini sileceğinize karar vermek kolaylaşır.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: SoftChronizer

murat2010
24-02-2010, 19:05   |  #2  
murat2010 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
287 mesaj

Tavsiye etmiyorum arkadaşlar bazı programlarınız çalışmaz hale gelebilir...

bilgi_çağı
24-02-2010, 22:07   |  #3  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

iyiye benziyor diyordum fakat @murat2010 adlı arkadaşın tavsiyesine uyacağım ve yükleeyeceğim.

murat2010
25-02-2010, 01:47   |  #4  
murat2010 avatarı
Yıllanmış Üye
287 mesaj
Alıntı: bilgi_çağı  
iyiye benziyor diyordum fakat @murat2010 adlı arkadaşın tavsiyesine uyacağım ve yükleeyeceğim.
                                                                                                                                                           Tavsiye etmememin sebebi... Mesela bi programı yükledik diyelim zamanla o programı güncelliyoruz güncelleyince eski programın klasörleri kalıyor... İşte o klasörleri bu tip programlar aynı yazılımı 2 ayrı yazılım olarak görüyorlar vede eski programın klasörlerini siliyorlar silincede o program çalışmaz hale geliyor...İşte bundan dolayı önermiyorum... </