Şok iddiaya HTC'den yalanlama geldi!

CHIP Online
20-09-2013, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Uzunca bir süredir ortalığı karıştıran bu HTC iddiası, gelen resmi açıklama ile nihayet yalanlandı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sok ... ma-geldi_42596.html

Resimlerle: HTC One resmi olarak tanıtıldı

HTC özellikle son yıllara bakıldığında perakende satış ve genel üretim konusunda büyük düşüşler yaşıyordu. Bir türlü piyasada aradığı yeri bulamayan HTC, her geçen gün daha çok pazar payı kaybetti. Bu düşüş, firmanın HTC One modeli ile durma noktasına gelse  de, yine de şirketin canını sıkmaya devam ediyor.

Her ne kadar HTC eski günlerine geri dönmek yolunda önemli bir adım atmış olsa da, firmanın başında bulunan Peter Chou'nun yakın zamanda yerine başka birisinin getirileceği dedikoduları alıp başını gitmişti. Uzun süredir HTC'ye başkanlık yapan Chou'nun görevinden alınacağı bilgisiyse, en son bu Pazartesi gündeme geldi. Nitekim bu dedikodunun fazlasıyla yayıldığını gören genel başkan Cher Wang, Chou hakkında ileriye sürülen iddiaların tamamını yalanladı. "Kendisi şimdiye kadar büyük bir iş başardı." şeklinde konuşan genel başkan, Focus Taiwan'dan gelen raporlara göre şu şekilde bir açıklama da yaptı; "HTC bünyesinde bulunan herkesin, artık uzayın her neresindelerse, dünyamıza dönmeye ve firmamızın son zamanlardaki gelişiminin devamı için vakit harcamaya davet ediyorum."

Tüm Konu: Şok iddiaya HTC'den yalanlama geldi!

Resimlerle: HTC One resmi olarak tanıtıldı

Kaynak: www.chip.com.tr