sokak ortasında karısını ve bebeğini döven adam

raziel34
14-12-2015, 10:59   |  #1  
raziel34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
204 mesaj

ahlaksız şerefsiz hem bebeği arabadan düşürüyor, hem de çocuğunu kucağına alan kadını ve bebeğini darp ediyor.

sokak ortasında bunu yapan kapalı kapılar ardında ne yapıyordur acaba.

peder bey almanya'dayken karşılaştığı bir olayı anlatmıştı. orada yaşayan bir türk ailede, baba 9-10 yaşlarındaki kız çocuğuna tokat atmış sinirlenip. çocuk da gidip polise sığınmış nasıl akıl ettiyse. belki de okulda öğretiyorlardır böyle bir şey olursa devlete sığının diye orasını bilmiyorum. tam 3 sene çocuğu ailesine hiç göstermemişler. diğer çocukları da ellerinden alma tehlikesi olmuş hatta. adamlar yıllarca uğraştı çocuklarını tekrar görmek için.

bizim ülkede "canım tehlikede bu adam beni öldürecek" diye kadınlar karakola başvuruyor da, "olay olmadan bir şey yapamayız" cevabı alıyor.

sonra neden avrupa öyle neden biz böyleyiz. allah belasını versin böyle kültürün böyle medeniyetin.

https://www.youtube.com/watch?v=i-nQNmtcvSw&feature=youtu.be

cem_batum
14-12-2015, 11:00   |  #2  
cem_batum avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 7
42 mesaj

küfürlerin en nadidesini söylesem az kalır bu mahluka. kadına şiddete karşı devlet politikaları gelişmedikçe daha çok şahit oluruz bu gibi sahnelere. o nasıl bir cesarettir ki sokak ortasında bunu yaparsın bir kadına. hoş yanından yöresinden umarsızca gelip geçenlerde olmuştur.