sokker manager game

silent control
31-01-2009, 01:47   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

3Dmaç görüntüsü olan oyunda tüm ülkeler ve kullanıcıları bılunmakta ligler yeni başlamıştır beklemekteyiz bu güzel aileyide...

Sokker Manager online manger game http://www.sokker.org

Futbolun gerçekliğinden sıkıldınız mı? Bir takımı ligdeki yöneticilerden daha iyi idare edebileceğinizi mi düşünüyorsunuz?

Bize katılın, kendi takımınızı kurun, diğer yöneticilerle yarışın ve en iyi olduğunuzu ispatlayın!Tüm dünyadan 59000 i aşkın kullanıcıların olduğu

kendinizi ispatlayabileceğiniz bu oyunda yönetici olarak altyapınızı kurabilir,oyuncu yetiştirebilir,Taktiklerinizi ayarlayıp kurduğunuz taktikle maçlarınızı

canlı olarak izleyebilirsiniz ayrıca transfer marketinde dünyanın heryerinden kullanıcılarla rekabet içinde olabilirsiniz açık arttırma usulü yapılan oyuncu satışalrında

ekonominizi güçlendirip gücünüzü gösterebilirsiniz.Sokker hiçbir zaman bitmez devamlı ilerlemenin olduğu bir oyundur yapmanız gerekn üye olup neler

yapabileceğinizi göstermektir iler ki zamanlarda milli takıma oyuncu yetiştirebilir ülkenizde söz sahibi olabilirsiniz .Forumlarda bilgi alışverişinde

bulunup daha hızlı ilerleme fırsatı yakalamak sizin elinizde Türkiyede 2600 civarı kullanıcı bulunan oyuna sizide bu futbol aleminin içine  bekliyoruz

benzerlerinden farkı maçı canlı izleme olanağını size vermesidir  maç özetlerini okumaktan sıkıldıysanız sizi bu görsel ziyafetin de içindE bulunduğu

topluluğa bekliyoruz.http://www.sokker.org maç izle [url=http://online.sokker.org/matchview.php]

bu sezon u21 özelliğide eklendi ve seçimle başa gelecek hocamız gençlerimizi A milli takıam hazırlayacaklar bu arada u-21 Dünta kupası da

düzenlenicek heyecan kaldığı yerden artarak devam edecektir.

Sokker photos

silent control
31-01-2009, 12:54   |  #2  
OP Taze Üye
7 mesaj

kayıt yaptıran arkadaş var mı?

silent control
31-01-2009, 19:44   |  #3  
OP Taze Üye
7 mesaj

up

silent control
01-02-2009, 19:50   |  #4  
OP Taze Üye
7 mesaj

arkadşlar takımlar bu akşam verilecek kayıt yaptıran arkadaşlar takım adlarını buraya yazarlarsa burdan da oyundan da yardımcı olabilirim

silent control
06-02-2009, 00:59   |  #5  
OP Taze Üye
7 mesaj

kayıt olan arkadaşlar burdan bana ulaşabilirler

silent control
17-02-2009, 00:43   |  #6  
OP Taze Üye
7 mesaj

up yeni kullanıcıları beklemekteyiz

sadikkavrazli
22-03-2009, 08:27   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj

sevgili arkadaşım boşuna uğraşma derim. sizin yöneticileriniz bilip bilmeden takım kapatıyorlar. ben düüst oyun kurallarına gayet uygun şekilde oyunuma devam ederken malesef takımımı kapattılar. gerekçe olarak ta bir transver teklifi. ben bir oyuncuya transfer teklifi yapmışım ama aynı ipten bağlı imişiz. lakin benim böyle bir durumdan haberim olamaz ki. yani düşün. evdesin bir sorunun yok. ama kafedesin ve ya iş yerindesin bir oyuncu buldun kafana göre ve teklif verdin. ama bu oyuncu sahibi olan takım daha önce yada o an veyahut daha sonra bağlanmış. ve ben o oyuncuya teklif verdim diye takımım kapandı. peki soruyorum ben nereden bilebilirdim böyle olacağını. o zaman desinler ki transfer olayı kapanmıştır kendiniz yetiştirin kendiniz oynayın. işte bu nedenlerden dolayıdır ki ben bu işe girip kendimi kendime güldüremem.