son değştirilenler

DaRWeLL
10-10-2008, 15:54   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,851 mesaj

Merhaba, ben vista home basic kullanıyorum. Kendi oturumum var ve şifreli.ben bilgisayara birşey indirdiğimde, açtığımda vs bu belgelr son değştirilenler klasöründe çıkıyor ve diğer bütün kullanıcılar görebiliyor.Bunu önlemenin bi yolu varmı??şimdiden teşekkürler

SAİNT
10-10-2008, 16:10   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

gerekli yedeğini aldıktan sonra geçmişi ve o klasördekileri silmelisin sanırım bu etkili olabilir.

DaRWeLL
10-10-2008, 16:12   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
1,851 mesaj
saint
gerekli yedeğini aldıktan sonra geçmişi ve o klasördekileri silmelisin sanırım bu etkili olabilir.
onu yapıyorumda hiç kaydetmese bende bununla hiç uğraşmam..yokmu ayarı falan :(

SAİNT
10-10-2008, 16:15   |  #4  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

walla uzun zamandır xp kullanıyorum nedeni ise birçok aksaklığa bağlı vistadaki. ilk olan 5+1 sistemimi 5+1 de kullanamıyorum sadece streo olarak iş yapıyor bu en bariz sıkıntım ve birçoğunu saymayacağım uzun vakit kullanmış olsam sana kesin bir çözüm sunardım ama malesef biraz kurcalayacaksın mantık olarak bağlı olduğu yapılandırma sistemlerinde ara mesela klasör seçeneklerinde dene tek tek. yada bilen bir arkadaş yazabilir.

Banned
10-10-2008, 16:35   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Başlat çalıştıra gpedit.msc  komutunu girin.Kullanıcı yapılandırması- yönetim şablonu- başlat menüsü ve grev çubuğu seçeneğinden sağ taraftan- son açılan belgelerin geçmişini tutma/sık kullanılan programlar/kullanıcı izleme  servislerini etkin olarak seçerseniz işlem kayıtlarınız tutulmaz.İlgili menüde ek seçeneklerde olabilir kontrol edin.

DaRWeLL
10-10-2008, 16:42   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
1,851 mesaj
khramn
Başlat çalıştıra gpedit.msc  komutunu girin.Kullanıcı yapılandırması- yönetim şablonu- başlat menüsü ve grev çubuğu seçeneğinden sağ taraftan- son açılan belgelerin geçmişini tutma/sık kullanılan programlar/kullanıcı izleme  servislerini etkin olarak seçerseniz işlem kayıtlarınız tutulmaz.İlgili menüde ek seçeneklerde olabilir kontrol edin.
gpedit.msc kodunda bir hata var gibi .bulunamıyor diyor.