Son Harf Kelime Türetme Oyunu

jeolex
09-01-2019, 21:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2010

Merhaba Arkadaşlar,

Yakın vakitte hazırlamış olduğum kelime oyununu google play store da yayınladım. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi herkesin bildiği son harften kelime türetme oyununu mobil uygulama formatına çevirdim.

Diğer kelime oyunlarının aksine PvP olarak yani birebir gerçek zamanlı olarak oynanmaktadır. Duello modu ve Lig modu olmak üzere iki farklı oyun modu var. Duello modunda kullanıcı adını yazdığınız herhangi birine oyun teklifi yolluyorsunuz ve kabul ettiği takdirde karşılaşıyorsunuz. Lig modunda ise o an oyun arayan oyuncularla rastgele karşılaşıyorsunuz.

Diyelim ki bir rakip ile karşılaştınız. Her oyuncunun 10 sn süresi ve maksimum 3 joker hakkı var (bu jokerleri önceden elmas ile almanız gerekiyor). Bu 10 saniye içerisinde kelime yazamazsanız karşı taraf kazanır ya da sıkıştığınız anda jokerlerinizi kullanabilirsiniz. Lig modunda oyun sonunda hem kazanan hem de kaybeden doğru bildikleri kelimelerin harf sayısına göre belirli miktarlarda elmas kazanırlar. Bunun yanı sıra da kazanan, kaybedenin puanının %10 unu kendisine alır. Oyun esnasında eğer bonus elmas içeren kelimeleri ilk yazan siz olursanız, belirli miktarlarda bonus elmas kazanıyorsunuz.

Lig modunda kazandığınız veya kaybettiğiniz puanlar sizin ligdeki sıralamanızı belirleyecektir. Oyunu sonradan keşfedenlere adil olabilmek için kazanan kaybedenin puanının %10 unu alır. Böylece oyuna sonradan başlayan birisi kısa bir sürede 1. lik koltuğuna oturabilir. Liderlik koltuğunda oturabilmek için başarınızı güncel tutmanız gerekecektir.

Google Play Store İndirme Linki:https://play.google.com/store/ap ... om.phonegap.sonharf
Website:Son Harf | Kelime Türetme Oyunu

                       

Son Düzenleme: jeolex ~ 09 Ocak 2019 21:54 Neden:
merzix
16-01-2019, 15:39   |  #2  
merzix avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2019
0

Emulator'de biraz bakındım güzel olmuş eline sağlık Türk yapımı kaliteli oyunlara ihtiyacımız var özellikle PvP içerikli :)

Si Destek
05-06-2020, 14:00   |  #3  
Si Destek avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 5
23 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2020

Yolu açık olsun.