Sony: Dans eden medya oynatıcı Türkiye'de...

CHIP Online
10-11-2008, 21:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Sadece basit bir medya oynatıcı değil, yerinde duramayan bir oyuncak. Sony Rolly nihayet Türkiye'de!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Sony ... urkiye-de_9522.html

ABD'de piyasaya sunulduğunda haberini verdiğimiz ve videosunu yayımladığımız Rolly biraz gecikmeli olsa da Türkiye'de satışa sunuldu.

Yeni yıl için birbirinden farklı hediye seçenekleri sunan Sony, yapay zekâ ve taşınabilir ses teknolojisindeki yeniliklerinin bir sonucu olarak geliştirdiği "Rolly" ile benzersiz bir hediye vermek isteyenlerin tüm beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Müziğin ritmi ile dönüp dans eden ve avuç içine sığan eşsiz tasarımı ile fark yaratan Rolly mükemmel ses kalitesini hareket yetenekleri ile bir araya getirerek benzersiz bir eğlence deneyimi sunuyor.

Rolly'nin hareket yeteneğini tekerlekler, kollar ve dirseklerden oluşan altı hareketli parça sağlıyor. Bu parçalar 700'den fazla farklı renk sunabilen iki halkanın ahenginde çalışıyor. Bir dijital amplifikatör ve iki 180 derecelik yatay neodimyum mıknatıslı karşılıklı stereo hoparlör, kullanıcıların bulundukları odanın her yerinde cihazdan mükemmel ses kalitesi almasını sağlıyor.

Tüm konu: Sony: Dans eden medya oynatıcı Türkiye'de...

İzleyin: Sony'den Rolly

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Böyle bir ses çalar evinize girebilir mi?

Mehmet-
11-11-2008, 13:07   |  #2  
Mehmet- avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,296 mesaj

ben böyle bir ürün almam.

physfg
11-11-2008, 13:35   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,686 mesaj
14081408
ben böyle bir ürün almam.
ben de almam ne gerek var fazla enerji harcayacak...

...küresel ısınma...

Fattur
11-11-2008, 16:56   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Fiyatına göre.eğer çok pahalı birşey değilse alırım.

physfg
11-11-2008, 17:28   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,686 mesaj
Fattur
Fiyatına göre.eğer çok pahalı birşey değilse alırım.
belki çoluk çocuk,yiğenler falan oynasın diye ama öle hibe edilebilecek bi fiyatta olmaz muhtemelen...