Sony'den yeni, şık bir Sound Bar!

CHIP Online
23-05-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Sony'nin yeni Sound Bar'ı, şık tasarımıyla TV'nizi tamamlarken, yerden de tasarruf sağlıyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/son ... ound-bar_47243.html

Sony'nin sunduğu Sound Bar modeli HT-CT370, şık tasarımıyla televizyonunuzu tamamlarken, güçlü baslara ve canlı tizlere sahip sarmalayıcı sanal surround sesi oturma odanıza getiriyor.


Ekran üzerinde bol patlamalı aksiyonlardan samimi diyaloglara kadar, televizyonunuzdan gelen tüm sesler Sony'nin yeni Sound Bar modeli ile daha da fazla gerçeklik kazanıyor. Şık ve zarif HT-CT370 Sound Bar modeli, heyecanlı takip sahnelerinden müziğin zirveye ulaştığı anlara, zengin sanal surround ses ve gümbür gümbür baslar sağlıyor. Birçok bağlanma opsiyonu olan bu yeni model, oturma odanızdaki dinleme deneyimini iyileştirmenin sade yöntemini sunuyor.


Odada bulunan herkes, tüm seslerin tadını çıkarabilecek


2.1 kanallı S-Master Dijital Amplifikatör teknolojisi diziler, filmler ve oyunlara güçlü çok kanallı ses ile hayat veriyor. Gür baslardan canlı tizlere kadar her bir enstrümanın sesini ve bütün diyalogları büyük bir netlik ile tek tek duyabileceksiniz. S-Force Pro Front Surround işleme özelliği, odada bulunan herkesin tadını çıkartabileceği, geniş bir 'etkili nokta'ya sahip, zengin dokulu, sarmalayıcı bir ses alanı sağlıyor.


Sound Bar modellerindeilk defa sunulan ClearAudio+ en son gişe rekorları kıran Hollywood filmlerinden DVD üzerindeki canlı konserlere veya akıllı telefonunuzdan aktarılan müziğe kadar her kaynaktan iyi sonuçlar için ince ayar yapma zahmetini ortadan kaldırıyor. ClearAudio+, Sony'nin bir ses markası olarak tarihi boyunca geliştirdiği dijital sinyal işleme teknolojilerindeki uzmanlığını bir araya getirerek yüksek kaliteli sesin tadının çıkartılmasını sağlayan bir Sony teknolojisi. DTS-HD ve Dolby TrueHD desteği de eklenince, ne dinlerseniz dinleyin ana kayıt kalitesinde bir deneyim yaşamanız garanti altına alınıyor


Eğer ekranda söylenenleri duymakta zorlanıyorsanız, filmdeki diyaloğa -tamamen odaklanmak için tek yapmanız gereken 'Voice' düğmesine dokunmak. Üstelik, her şeyi billur gibi bir netlikte duyana kadar ses düzeyini kademeli olarak artırabilecek bir dizi mod seçeneği de bulunuyor.


Tüm Konu: Sony'den yeni, şık bir Sound Bar!

Kaynak: www.chip.com.tr