Sony: iPhone veya S3 gibi bir model yapacağız

CHIP Online
19-11-2012, 18:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

"Şimdiye kadar yapamadık ama yakında yapacağız!" İşte cep devinden müthiş bir itiraf!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/son ... apacagiz_37058.html

Resimlerle: Sony'nin IFA 2012 bombaları

Bir Sony yöneticisi, çok yakında Galaxy S3 ve iPhone 5 ile rekabet edecek seviyede bir telefon piyasaya süreceklerini söyledi.


Financial Times Deutschland'a konuşan van Schie, Sony'nin şu anki telefonlarının Apple ve Samsung gibi rakiplerinin uç nokta cepleriyle rekabet edemediğini hiç gizlemeden kabul etti ve şunları söyledi: "Yakın bir gelecekte Apple'ın iPhone'u ve Samsung Galaxy S3'ü ile rekabet edebilecek bir amiral gemisi model ortaya çıkaracağız." Sony'den bir yetkili ise bu yeni modelin CES 2013 ve MWC 2013'de tanıtılabileceğini onayladı.


Sony'nin yaptığı bu açıklamalar, şirketin daha iyisini denemeye kendisini adadığını gösteriyor. Ancak bu tür açıklama tüketicileri Sony'nin şu anki ceplerinden soğutabileceği gibi, söz verilen cep çıktığında rakipleri daha iyi cihazlarını göstermiş olabilirler. Zira Apple'ın iPhone 5S'i önümüzdeki ay üretmeye başlayacağına, Samsung'un ise Galaxy S4'i CES 2013'de tanıtabileceğine dair söylentiler çoktan dolaşmaya başladı. 2013'e kadar çift çekirdekli ceplerle devam etmeye karar veren Sony'nin benzer bir şekilde geç kalma gibi bir hataya düştüğünü Mart ayında sizlerle &lt;span style="text-decoration: underline;">bu haberimizde</span> paylaşmıştık.

Tüm Konu: Sony: iPhone veya S3 gibi bir model yapacağız

Resimlerle: Sony'nin IFA 2012 bombaları

Kaynak: www.chip.com.tr