Sony Vaio VPCF12M1E/H Yorumları Buraya Lütfen

cinciali
20-05-2011, 02:09   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Selamlar.

Eski notebook umun tekrar arıza yapması üzerine yeni bir laptop arayışına giriştim ve bu modelde karar kılmış görünüyorum.  Bu aralar Sony laptoplarda baya bir indirim var umarım bir üretim hataları yoktur.

Bu modeli güvenle alabilir miyim diye burada sizlere sormak istiyorum. Oyun çok oynayan birisi değillim ama ADOBE CS5 serisini rahat çalıştırmalı bu bilgisayar.  Buna benzer özelliklerde çok bilgisayar var. Bunu tercih etmemin nedeni HD çözünürülüğü yani 1920x1080 px. Bu da hem After Effect de hem de Adobe Flash da bana daha rahat çalışma imkanı sunacaktır.

Alır almaz ramini max. yapacağım zaten. İşlemcisi, ekran kartı vs beni tatmin eder umarım. Bu ürünün windows derecelendirme puanını çok merak ediyorum. Aradım bulamadım ama bir arkadaş Samsung R580-JS02TR modelin incelemesini yapmış burada. Neredeyse benim bu notebook ile aynı özelliklere sahip ve iyi şeyler söylemiş mesajında.  Biraz içime su serpti diyebilirim. 

Ürün şuan en uygun Bimeks'de 1800 TL. Maksimum bütçem de bu sayıılır. Haziran 15 gibi almayı planlıyorum. Bakalım artık nasip. Yorum yaparsanız çok sevinirim.

Ürene gitmek için tıklayınız

Aşağıdaki ürünle de kıyaslarsak hangisini tercih etmem daha mantıklıdır:
ASUS N53SN-SZ007V i5-2410 4GB 500GB 15.6 W7Pre 2GB LAPTOP

Son Düzenleme: cinciali ~ 20 Mayıs 2011 02:27
hariciadam
20-05-2011, 16:01   |  #2  
hariciadam avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,192 mesaj

merhaba sony açılmadı ama googleden baktığım kadarı ile işlmecisi daha düşük ve ekran kartıda aynı şekilde ama asus canavar gibi 2gb ekran kartı ile i5 versiyon işlemciyle iyi performans alırsın ama bide i7 dell var buda işlemci bakımından o fiyata en yakını ama ekran kartı bakımından asus 

http://pcdepo.com/dell-inspiron- ... siyah-urun5733.html