Sony Xperia L AranmaArama Yapma Sorunu

MarsAres
24-07-2013, 01:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Daha yeni bir Sony Xperia L C2105 aldım.Telefonu açtım gayet rahat kullanıyodum herşeyi çok rahattı.Ama 3. günde birşey farkettim arama yapamıyor veya alamıyordum.Telefonu kapatıp açtığımda düzelince bende anlık birşeydi heralde belkide sim kart kaymıştır bi şekilde diye düşündüm önemsemedim.Ama telefonu açtıktan 1-2 saat kadar sonra yine aynı şeyi yaptım.İşin garibi aramalarım her iki taraftanda kesilse bile kendi paketimden internete bağlanabiliyorum hala.Telefon ayarlarından Çağrı Ayarlarına ordan da ek ayarlara girdim.Ayarlar okunuyor diyor ve bir süre sonra "Ağ veya Sim Kart Sorunu" diye bir yazı çkıkıyor.Telefon yeni olduğu için hattımdan mı yoksa telefonumdan mı bilemedim  çünkü bu hattı önceki telefonumda da kullanmıştım.Bu konuda bi bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Ve bu sorunu yaşan başka biri var mı?

ziyankar
23-08-2013, 11:48   |  #2  
Taze Üye
5 mesaj

aynı sorun bende de var çözen varmı

Alimcan
11-01-2018, 21:58   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

Babamda xperia l yi dört yıl kadar kullandı sim kart yuvasında arıza oluştu garanti halletti açılıp kapanma sorunu gelen aramalara cevap verememe gibi sorunlar la uzun bir süre kullanmak zorunda kalmıştı