Sony Xperia Tipo Alınmalı mı?

white_collar
01-08-2013, 14:27   |  #1  
white_collar avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Merhabalar. Ben BlackBerry 9300 kullanıcısıyım. Telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Xperia tipo uygun fiyatlı ve hoş bir çözüm gibi geliyor. Blackberry den bıkmış durumdayım. İnternet istesek ayrı servisi var, uygulama desek BBworld'de Türkçe ve güzel uygulama yok. Ama uzun araştırmamdan sonra tipo'ya karar verdim. Öğrenciyim pahalı telefon (iPhone, Galaxy vb.) istemiyorum zaten fiyatları şuan el yakıyor. Her neyse tipo kullanıcılarına sorum olacak ben telefonda fazla uygulama indirmem 1-2 oyun indiririm, fotoğraf çekmek için zaten makinam var (kullandığım telefonun kamerası 2mp bu bile yetiyor) bir iki kare anı olsun diye çekerim, müzik fazla dinlerim, internete girmek isteyince de 30 dakika facebook yetiyor. Bu isteklerime göre tipo iyi bir telefon mu? telefonu elimden düşürmeyen bir insan değilim. bu yüzden şarjının da en az 3 gün gideceğini düşünüyorum. yardımlarınızı bekliyorum :)

Batuhan Karsan 26
01-08-2013, 18:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

Güzel telefondur.Huawei Ideos X5 var o da iyidir KVK da 350 lira.Ya tipo al yada huawei ideos x5.Xperia tiponun android sürümü daha güncel.Bu yüzden tip diyorum.

Batuhan Karsan 26 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
white_collar
01-08-2013, 19:39   |  #3  
white_collar avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj
Alıntı: Batuhan Karsan 26  
Güzel telefondur.Huawei Ideos X5 var o da iyidir KVK da 350 lira.Ya tipo al yada huawei ideos x5.Xperia tiponun android sürümü daha güncel.Bu yüzden tip diyorum.

teşekkür ederim :) tipo aklıma çok yattı bayağı uzun bir araştırmadan sonra :) en kısa zamanda alacağım.