Sony Xperia Z Ultra

nsee
04-06-2015, 13:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Arkadaşlar merhaba...

Büyük ekranlı bir telefona ihtiyacım var Sony Xperia Z Ultra güzel bir telefon yalnız aklımda karıştı bazı sitelerde fiyat 3300-2249 gibi bazı sitelerde 1016 tl ye kadar fiyatı düşük olanlar var nedir bu fark ?

birde bu cihazın kamerasından pek memnun değil kullanıcılar flaşıda yok , acaba uygulama yükleyerek kamera çekim kalitesini yükselte bilirmiyim ek olarak flaşta yüklenirmi ? bu telefon yada önereceğiniz 6" ekranlı fiyat 1200 tl geçmeyecek marka ve modelleri paylaşırmısınız..teşekkürler...

serhatbaba
04-06-2015, 21:00   |  #2  
Taze Üye
4 mesaj

slmlar bende sony xperia zr var birkac ay oldu alalı sıfır aldm 1000tl ye.arka kamerası 13mp full hd videoçekimi yapıyor.bazen videoyu durdurup ekran görüntüsü alıyorum.onuda resim olarak facede faln kullanıyorum :D o kalitede yani.ön kamera ise vga ama ön kamerada bilevideo alimi yapiyor.abimde z2 var.o daha guzel tabi.ekranin videosunu bile alabiliorsun.ön 8 arka 20 olması lazmda hatrladıgm kadarıyla..performans olarak çok memnunum kendi tlf unmdan..tek eksik yönü ön kamerası düşük.. çok büyük ekranı yok kaba bi tlf deil yani bu da artı bi özelliktir..büyük ekranlı tlf sevmeyen birisiym.iphone 4s de var tabi ama onlarda android deil galiba.benden bu kadar :d

nsee
05-06-2015, 10:00   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

Çok teşekkür ederim "Serhatbaba" verdiğiniz bilgiler için ,benim  büyük ekran isteme nedenim iş yerimdeki pc ye ulaşmak kolay işlem yapmak yani bir nevi bana pc tablet aratmasın ,tek cihazla işlerimi halledeyim :) ee birde film izleme oyun filan büyük ekran daha zevkli :))))

Son Düzenleme: nsee ~ 05 Haziran 2015 10:02
JenLedger7
28-06-2015, 02:50   |  #4  
JenLedger7 avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
25 mesaj

Bende Sony Xperia T2 Ultra var. 

Herşey iyi güzel. Ramini pek beğenmiyorum. 5.0.2 güncellemesi aldım. Arkadaşlar genelde telefonumu beğeniyor ama bazı sinir edecek noktaları var sırf ram yüzünden arkada kapanan uygulamalar falan gibi. Böyle büyük ekranlı bi telefon istiyorsan sanırım biraz hızından ödün vermelisin.