Sorularla Seo Kitabı (Kesinlikle Okumalısınız)

Zeroth
29-10-2013, 14:26   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2 mesaj

Merhaba arkadaşlar;

Bugün bir arkadaş aracılığı ile elime geçen bir kitabı sizlere önereceğim. Özellikle webmaster konuları ile ilgilenen arkadaşlar için kesinlikle okumalarını tavsiye ediyorum. Zaten birçok yerde tanıtımını veya kitap hakkında konuları görmüştürsünüz.

Büyüleyici Bir Seo Deneyimine Hazır mısınız?

Birçok sanal ve basılı kaynakta Seo hakkında binlerce bilgi verilmektedir. Ancak bu bilgi ve tekniklerin doğruluğu her zaman mümkün olmadığı gibi, pratiğe dökülmesi de oldukça zordur. Birçok kaynağın aksine bu kitapla, Sektörde aktif olarak bulunan web sitesi sahipleri, webmasterlar ve seo uzmanlarının en sık karşılaştığı sorunlara, uygulanabilir çözümler üretilmektedir. Sorularla Seo kitabı, arama motorlarının beynini okumak ve onların iç dünyasına ışık tutmak açısından da önemli bir kaynak niteliğindedir. Seo çalışmalarında yer alan tüm adımların, neden sonuç ilişkisi kapsamında değerlendirildiği, tamamen etik ve ahlaki temellere dayanarak bilgilerin verildiği bu kitapla, en verimli ve kalıcı seo çalışmaları için ipuçları anlatılmaktadır.

Kitabı elde etmek için : http://www.sorularlaseo.com/

Zeroth bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
CengizBozdemir
25-03-2014, 13:33   |  #2  
CengizBozdemir avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Kaan bey'in ilk olarak uzmanından seo kitabını okudum çok beğendim seo alanında harika bir kaynaktı , sorularla seo kitabı tek kelime ile harika olmuş ben bir gecede okudum , bence de webmaster'ım diyen bir kişi bu iki kitabı okumalı.

hasokeyk
25-03-2014, 13:35   |  #3  
hasokeyk avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
7 mesaj

Sorularla Seo kitabı seo açısından eşsiz bir kitap çoğu sorunun cevapları çok güzel bir şekilde anlatılmış. Uzmanından seo kitabını da alıp bi okumayı düşünüyorum :)

emocan262
25-03-2014, 13:36   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

iki kitapta kişilerin adım adım bildiklerinin üzerine çok daha fazla bir şeyler katabilcek bir kaynak olmuş.

footballer55
25-03-2014, 13:41   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

Sorularla seo kitabını 2 hafta önce aldım ve okuyorum. Kitap satış rekorları kırmış ve ben yeni okuyorum çok geç kaldığımı anladım :) Bu bitince uzmanından seo kitabını da alacağım. Kaan bey herşeyi çok güzel anlatmış. Gerçekten teşekkür etmek gerek.

hseyintemizyurek
25-03-2014, 13:52   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

Bu sektörde ki en önemli kaynakların başında geliyor Sorularla seo kitabı. İlk çıktığında alıp okumuştum, aklıma takılan bir çok soruya cevap buldum. Bundan önce ki Uzmanından seo kitabı da yine başım sıkışınca başvurduğum kaynaklar arasında. Almak isteyenlere tavsiye ederim.