Sound Editor Pro [14.08.2011]

CHIP Online
14-08-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Sound Editor Pro, müzik, insan sesi ve diğer ses kayıtlarını düzenlemenize izin verir. Ses dosyalarını düzenlerken kayıtlarınızın belirli bölümlerini kesebilir, kopyalayabilir ve yapıştırabilirsiniz. Gerekiyorsa yankı, güçlendirme ve gürültü azaltma gibi efektler ekleyebilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Sound Editor Pro, müzik, insan sesi ve diğer ses kayıtlarını düzenlemenize izin verir. Ses dosyalarını düzenlerken kayıtlarınızın belirli bölümlerini kesebilir, kopyalayabilir ve yapıştırabilirsiniz. Gerekiyorsa yankı, güçlendirme ve gürültü azaltma gibi efektler ekleyebilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumSound Editor Pro, bir wav veya mp3 düzenleyicisi gibi çalışır, ancak vox, gsm, au, aif, ogg, wmv ve daha fazla biçimi destekler.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Sound Editor Pro

cey_cey
16-08-2011, 09:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
181 mesaj

Selamlar

Program gerçekten gelişmiş özelliklere sahip. Bence ihtiyacı olanlar rahatlıkla kullanabilir.
Bende ara ara bu tür programları kullanmak durumunda kalıyorum. Arşivime aldım.

Kullanmak isteyenler aşağıdaki linkten indirebilirler.

http://www.imationweb.net/imatio ... cid=6&orderby=dateD

bilgi_çağı
17-08-2011, 13:17   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
349 mesaj

Kayıt yapma işleyişini pek anlayamadım, kayıt yapıyor ama  sanırım mikrofon gerekli, normalde ses kaydını mikrofınsuz yapmıyor illa mikrofan şart gibi anlayan varsa ya da bilen lütfen bizi bilgilendirebilir mi acaba?Diğer özelliklerini daha denemedim, teşekkürler Chip ve Cey_cey :)