sp2 iede media player eklentısını silmek

karasxxx
22-02-2007, 18:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

youtobe izlesene.com gibi sitelerden  bilgisarımda video izlenmesını engellemek istiyorum ne yapmam gerekır

karasxxx
22-02-2007, 18:43   |  #2  
OP Taze Üye
11 mesaj

bilen yokmu kardesım ya koskoca chip te bilen yok donanım forumdan cııktık buraya geldık burdada bilen yok
:)
nerde bulurum bunu forumda bulamazsam nerde bulucam barı buna cozum degerlı chip uyeleri

BOOMFUNKMCS
22-02-2007, 22:08   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj
karasxxx
youtobe izlesene.com gibi sitelerden  bilgisarımda video izlenmesını engellemek istiyorum ne yapmam gerekı
siteye girişini engelle olsun bitsin arkadaşım,yok sadece videolar diyorsan java,adobe flash player eklentini bilgisayarından kaldırmalısın.

chiemsee111
25-02-2007, 06:49   |  #4  
Yıllanmış Üye
388 mesaj

Arkadasim bir sirkette vs. admin oldugunu varsayiyorum ve internet baglantisini yavaslattigi icin vede ayrica calisanlarin böyle sitelerde vakit kaybetmesi is gücü vs. konulari ile ilgili olmali. Boomfunkmsc nin dedikleri ne kadar dogru olsada bu yöntemleri etkisiz hale getirecek bir sürü program ve site var; örnegin google da browse at work yaz ve karsina cikan siteden youtube u izle yada youtubeindir.com dan youtube videolarini pc ne indir vs.., profesyonel calisabilmek icin ücretli bir filtre yazilimi kurmalisinki bu tür siteleri antivirüs gibi sürekli güncelleyip bloke edebilsin. yoksa google varken isin zor!!! (google ve diger arama motorlarinida bloke etmen gerekecek) Kahkaha

Son Düzenleme: chiemsee111 ~ 25 Şubat 2007 06:54