Special Translator (Özel Çeviri Proğramı)

Ahmet Tüfekci
31-07-2017, 21:34   |  #1  
Ahmet Tüfekci avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

İyi günler arkadaşlar
Nacizane elimden geldiğince yapmış olduğum bir program var.
Amacı : Bir kutuya yazılan İngilizce cümle/kelime çevirisini yapıyor.
5 Cümle, 1 İngilizce ve Türkçe, 1 adet de İngilizce sözlük içeriyor.
Program 7 siteden aynı anda veri çekiyor.Bu yüzden açılışta 3-4 saniye donuyor ondan sonra düzeliyor.Belki benim pc eski olduğu için kasma yapıyordur.Ben çeviri yaparken kullanıyorum.Normalde 4-5 tane sekme açık olacağına programı açıyorum o tarayıcı sekmelerinin yaptığı işi tek başına yapıyor ve düzgün çalışıyor.Arada hata veriyor ama çok uzun kullanımlardan sonra oluyor.Yani 3-4 saatlik sık kullanımdan sonra bazen yavaşlama oluyor.Yenile yapınca da zaten düzeliyor.Kendini toparlıyor.
Programı sizlere sunmak istiyorum umarım birimizin işini görür.
Kuralları inşAllah ihlal etmiyorumdur.Eğer kural ihlali yapıyorsam lütfen beni uyarın konuyu direk silerim.
Fotoğraf :

(Kusura bakamyın resimdeki reklamdan dolayı.Amacım asla reklam yapmak değil.Aynı zamanda çevirmenlik yapıyorumda orada da paylaşmıştım belki birilerinin işine yarar diye.)

Çok konuştum programın linkini vereyim :
İNDİRME ADRESİ BAĞLANTISI (TIKLA)
(Programı kendi açtığım bir free hosting sağlayıcısına yükledim.Programın güncellemesi sistemi için ücretsiz olmasından dolayı kullanıyorum.Başka bir amacı da yok zaten.Ücretsiz bunu bulduğum için kullanıyorum.)
Virüs total :
VİRÜS TOTAL BAĞLANTISI (TIKLA)
Virüs scan Jotti :
VİRÜS SCAN JOTTİ BAĞLANTISI (TIKLA)
ÜYELİK BİLGİLERİ :
K.adı = chip
Şifre  = online

Eğer tavsiye/öneri alırım.İyi kullanmalar.

Son Düzenleme: Ahmet Tüfekci ~ 05 Ağustos 2017 19:32 Neden: Link Duzeltildi
Ahmet Tüfekci
04-08-2017, 22:31   |  #2  
OP Taze Üye
5 mesaj

Proğram güncellendi.
Lütfen hataları bildirin.Yeni sürümde gelmesini istediğiniz şeyleri lütfen belirtin ki yeni sürümde fixleyim.
Sizce ne eklemeliyim? Proğramda ne görmek sizleri mutlu eder.

Beta'nın Yeni versionunu : http://tomtranslator.byethost4.com  bu linke tıkladıktan sonra indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

NOT: Bu arada bu beta sürümüdür.Full sürüm için programdaki butondan iletişime geçin.
NOT2: Ücretsiz üyelikler 2 hafta içinde sonlanacaktır.1 günlük beta sürüm için tekrar iletişime geçin.

Teşekkürler

Ahmet Tüfekci
05-08-2017, 19:37   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

Program linki kirilmis kusura bakmayin.Tekrar guncellendi.
Beta surumu siteden temin edebilirsiniz.
Iyi kullanmalar

Son Düzenleme: Ahmet Tüfekci ~ 05 Ağustos 2017 19:37