Spyware Terminator 1.8.7.991 Türkçe

asimileci
28-03-2007, 15:28   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,996 mesaj

Bu yazılım bilgisayarınızı spywarelerden,adwarelerden, keyloggerlardan, trojanlardan, browser hijackers ve malwarelardan koruyor.bildiğiniz gibi piyasada bu tür programları bulmak oldukça kolay ve gerçektende fazla bulunuyor.bu nedenle hangisinin bu işleri başardığı gerçekten bilinmez birşey.başarılı yazılımlar da var ancak paralı olmalarıda onları pek tercih etmemizi engelliyor bu yazılımın ücretsiz olması ise avantaj olarak gözüküyor eğer bu işleri yapabilecek ücretsiz bir yazılım düşünüyorsanız bu programı deneyin..

Türkçe dil desteği veren + ''freeware'' dağıtılan harika bir yazılım. Mutlaka deneyin.

Temel program özellikleri:
* Bedava 100% gerçek-zaman koruma size ekstrayı cezalandıran Spyware Terminator temel versiyon – temel bir fonksiyon en diğer uygulamalarda içerdi. Spyware , adware , Truvalar , keyloggers , giriş sayfası uçak korsanları ve diğer malware tehditleri etkili bir şekilde kaldırın.
* Güvenli karantina. Karantinaya hareket edilen taranmış boyunca tesis eden dosyalar şüphelenir. Spyware Terminator işler durumdadan onları önler ve Bilgisayarınıza zarar verene daha ileri sebep oluyor. Siz yeniden inceleyebilirsiniz ve Şüpheli dosyalar kaldıran permanentlye seçersiniz veya Temel dosyaları güvenli olarak saklar.
Kullanmak için * kolay. Spyware Terminator algılayan tüm beceri düzeylerinin insanlarına izin verir ve Spywareyi giderir. Eğer siz hata tarafından bir programı kaldırırsanız
siz ona arkayı kolayca koyabilirsiniz.
* Elkitabı & tarayan program yaptı. Bilgisayarınızı el ile tarayın veya Program derinlemesine bir yapılanı olmak için düzenli olarak tarar. Taranmış işlem diğer görevlerde çalışma iken sizin, aksadılmış olmayacak olmadığınız arka planda öyle koşar.

Homepage:  www.spywareterminator.com
Size: 8.19 MB
Download:

BU YAZILIMIN SAHTE yazılımlar listesine alındıgını ögrendim, artık bu konuda yorum istemiyorum.
artık spylarda ad-aware ve spybot ile dewam edecegim yazılarıma.ilgi ve bilgilerinize.

Son Düzenleme: asimileci ~ 26 Nisan 2007 15:22
randov
30-03-2007, 23:08   |  #2  
Taze Üye
13 mesaj

link varsa  verirsen sevinirim iyi olur

asimileci
31-03-2007, 11:28   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

hocam ad-aware öncelikli tavsiyem
yok bunu kurcam dersen linki yukarıda var.

asimileci
04-04-2007, 08:42   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

bedava olması kendini güçlü kılıyor deneyin.

erkanc
04-04-2007, 14:11   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

alternatif yazılımlara ihtiyacımız var gene güzel paylaşım olmuş

asimileci
04-04-2007, 14:19   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

spybot spy terminatör ad-aware yetiyor bedava hepsi

pcxman
26-04-2007, 13:37   |  #7  
Üye
83 mesaj

http://www.spywarewarrior.com/rogue_anti-spyware.htm

Spyware Terminator sahte ( Rogue ) yazılımlar listesinde bulunmaktadır , bilginize , verdiğim linkten kontrol edebilirsiniz , moderator arkadaşlardan forum üyelerinin bir zarar görmemesi için konuyu kilitlemelerini ve verilen linkleri kaldırmasını rica ediyorum , Chip gibi ülkemizin önde gelen dergisinin forumunda paylaşım yaparken daha dikkatli olunması gerekiyor .

Son Düzenleme: pcxman ~ 26 Nisan 2007 13:43
asimileci
26-04-2007, 15:20   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

pcxman sagol bunu çogu zaman duydum gördüm

en son listede yoktu bende ondan buraya verdim

artık spyware terminatör benim için ölü bir yazılımdır.

yazıların için teşekkür ederim.