Ssd mi Işlemci mi?

Asaf Başaran
22-03-2019, 11:42   |  #1  
Asaf Başaran avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Öncelikle merhaba sayfa da yeniyim umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Son zamanlarda laptop almak istiyordum en son ise monster abra a5 13.3 almaya karar verdim yalnız alırken 100 tl fark ile ssdnin okuma yazma hızını oldukça arttırabiliyordun normalde 500 lerdeyken 2000 lere çıkıyordu sanırım ama bu yükseltme nisanin 3. Haftasına kadar yokmuş ellerinde stok bitmiş. Sizce ben 1 ay bekliyeyim mi? Yoksa biraz daha üzerine koyup bu modelim i7 islemcisini mi alayım? Islemci mi ssd mi? Umarım doğruca anlatabilmişimdir.

klyglsn
22-03-2019, 23:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 90
728 mesaj

hangi firmanın ürünü olursa olsun alacağınız ürünün evvela şikayetvar gibi sitelerde negibi sorunlar yaşanmış birbakın şayet hep aynı sorunlar dile getiriliyorsa muhtemelen tasarı hatası olur birde freedos sistemsiz bir lattop alacaksanız ona orjinal ve uefi yükleme yapmalısınız yoksa tam randımanda çalışmaz şayet imkanınız varsa  bütçeniz yetiyorsa paranıza acımayın üst model olanı almanızda daha fayda vardır i7ler üstmodel ürünlerde olur tabi  ekrankartı ve ram miktarıda aşağı düşürmüyorsanız mesela bence size şu gibi https://www.hepsiburada.com/mons ... aza=MONSTERNOTEBOOK lazım

Son Düzenleme: klyglsn ~ 22 Mart 2019 23:58
Asaf Başaran
24-03-2019, 03:42   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Dediginiz gibi bu laptopu aldım ve şansıma ssd si de hızlı olan modelini buldum. şimdi bu laptopda 2 ssd bir hdd takabiliyor muyum? Fazladan girişi var mi acaba biliyor musunuz?