Standart VGA Grafik Bağdaştırıcı (AMD)

Myth37
06-07-2015, 22:00   |  #1  
Myth37 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar Öncelikle Merhaba Yaklaşık 2-3 Gündür Uğraştıgım, Girmedik İnternet Sitesi Bırakmadıgım Sorunumu Hala Çözebilmiş Degilim.. Belki Aranızdan Bilen Arkadaslar Çıkarda Bana Yardımları Dokunur..

3 Gün Önce Laptopum Biraz Fazla Isınmaya Başladı Isınmasından Ziyade Düşük FPS Sorunuyla Karşılaştım... Bende Bunun Belki Ekran Kartı Driverinden Kaynaklanabileceginden Şüphelendim.. Bende Ekran Kartı Driverimi Güncellemek İstedim.. Haziran Ayında Yani Geçtigimiz Ay Yeni Driver Çıkmış.. Bende İndiriyimde Belki Düzlir Diye Düşündüm.. İndirdim Kurmaya Çalıştım Hata Verdi Kapandı.. Olan Driverde Bozuldu.. Bikaç Yerde Okudum Driver Sweefer  Adlı Programla Driveri Komple Silmemi Söylediler Bende İndirdim Ve Sildim.. Laptopta 2 Ekran Kartı Var.. Biri İntel hd Graphics 3000 Digeri       Amd hd6370m.. Amd Ekran Kartı VGA olarak Gönürüyordu. Ne yaptıysam yükleyemedim. En İyi Çare Formattır Diyerek Format Attım Teker Teker İlk İntel driverini Ve Chipset Driverini İndirdim Ve yükledim.. Sonra Amd nin Sitesinden 6370m nin güncel Driverini İndirdim Kurmaya Kalktıgımda Bu hatayı Aldım..

Sonra Aygıt Yöneticisinden VGA Grafik Bağdaştırıcısını Kaldır Dedigimde İse  Paket Yükleme Hatası Alıyorum.. Eski Bi Driver İndirmeyi Denedim.. Ondada VGA yı Kaldırmadan Kurmaya Kalktıgımda  Yukarıdaki Çalışmayı Durdurdu Hatası Alıyorum.. VGA yı Kaldırdıgımda İse Kurulum Tamamlandı Fakat Sorunlar Mevcut Diye Bi Hata Alıyorum.. Binbir Türlü Programla Driveri Komple Sildim Tekrar Yüklemeye Çalıştım..  Bilen Varsa Arkadaşlar Hertürlü Yardımınıza Açıgım.