Steam Oyunlarına Para Vermeyin

yagizali
13-09-2013, 12:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Tekrardan merhaba arkadaşlar , bir kaçınızın bildiğini ya da çoğunuz bilmediği bir bilgiyi kağıt üzerine dökmeye karar verdim sonuçta bilgiler kaybolur.Ama yazılar hep kalacak her neyse (çok felsefik oldu Kahkaha ) Herkes steami biliyordur.Yine de açıklayayım : Steam Valve'nin geliştirdiği ve yaptığı oyunlarda kullandığı bir yayım ve destek teknolojisidir.İnternet üzerinden aldığınız oyunlar kütüphanenize gelir ve oyunu indirip oynayabilirsiniz.Ama buna para vermek yerine yeni öğrendiğim bir yolu sizinle paylaşmak istedim.Bu aralar bu konu epey meşhur olduğu için konu açılmış olabilir , lütfen beni uyarın yorum yazarak.

Şimdi asıl meseleye gelelim.Öncelikle buradan siteye giriş yapmamış gerekiyor : http://www.tremorgames.com/?ref=143554   

1.

2.

3.

4.

Umarım beğenmişsinizdir , tamamen kendi yapımım alıntı değildir [8-"]

Son Düzenleme: yagizali ~ 13 Eylül 2013 12:09
Kara Şövalye
13-09-2013, 20:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj

Bunlar bundle oyunları yani bedavaya gelmesinin pek bir önemi yok. Görende siteler Skyrim falan veriyor sanacak öyle bir anlatıyorsunuz ki. Buradaki çoğu oyunu 1$ verip alıyorsunuz ki 1$ vererek 5-6 tane alabiliyorsunuz zaten bu kadar uğraşmaya değmez.

yagizali
13-09-2013, 21:15   |  #3  
OP Taze Üye
8 mesaj
Alıntı: Kara Şövalye  
Bunlar bundle oyunları yani bedavaya gelmesinin pek bir önemi yok. Görende siteler Skyrim falan veriyor sanacak öyle bir anlatıyorsunuz ki. Buradaki çoğu oyunu 1$ verip alıyorsunuz ki 1$ vererek 5-6 tane alabiliyorsunuz zaten bu kadar uğraşmaya değmez.
  merhaba arkadaşım öncelikle bunlar bundle oyunları değil humble bundle da alınan şeyleri paylaştıklarını söyleseydim dediğim gibi olurdu , yazımı tamamen okuduğunu düşünüyorum , okumadıysan veya okuyup da anlamadıysan lütfen atıp tutma TÜM STEAM OYUNLARI derken de bundan bahsediyorum ve burada da oyunların resmi 

hiçbir şekilde dediklerimden dönmem ve de abartmadığımın bir fotoğrafı da burada , oyuna 70 dolar vermek yerine buradan alabileceğinizi söyledim.Sonuna kadar dediklerimin arkasındayım lütfen yorum yazarken sözcüklerinizi daha iyi seçin

Kara Şövalye
14-09-2013, 01:33   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,960 mesaj

Sizi övsem benden iyisi olmazdı. Kahkaha Ama karşıt fikir gelince sinirden deli oluyorsunuz.

Resimdeki oyunlar zaten hep 10$ altına düşmüş oyunlar ve büyük çoğunluğu bundle oyunu -bundle demek sadece Humble Bundle değil-. Amazon'da, GMG'de, Indie Gala'da vs. yerlerde çok uygun fiyatlara satılmış şeyler bunlar o yüzden bedavaya geliyor diye sevinmeyin dediğim gibi o sitede 1 tane olsun Skyrim yok görüldüğü üzere sadece DLC'si var o da çok pahalı bir şey değil.

O kadar cartla curtla uğraşana kadar alır geçersiniz.

TÜM STEAM OYUNLARI diye vurgulayıp resim koymuşsunuzda Steam'de o kadarcık oyun yok. Zaten amacınız ref linki vermek o yüzden boş yere çaba yapmayın, koyun imzanıza olsun bitsin.

yagizali
14-09-2013, 09:34   |  #5  
OP Taze Üye
8 mesaj

tüm steam oyunlarını buraya atabileceğimi düşünmedin herhalde 100 ün üstünde oyun var ayrıca ilk sırada üstten 2. skyrimin oyunu ,dlcsi değil Hmph

Son Düzenleme: yagizali ~ 14 Eylül 2013 12:39
yagizali
14-09-2013, 09:40   |  #6  
OP Taze Üye
8 mesaj

tekrar bir şey söylemek istiyorum flood yapmamaya da özen gösteriyorum görüntü kirliliği olmasın ama , kendin gir bi bak ,burdaki konuşmama ne kadar söylesemde inanmayacaksın Kahkaha.Verdiğim linkteki bağlantıya gir ve kendin gör bence...Her paketin altında değerleri yazıyor 200 $ lık bundledan 1 $ lık bundle ve oyunlara kadar var bence bakmalısın yani sizin ve tüm forumun bundan faydalanmasını istedim umarım yardımcı olmuşumdur. Göz kırpma

Kara Şövalye
14-09-2013, 14:09   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,960 mesaj

Yahu bundle ve indirim manyağı oyunlarla dolu bir sitenin nesine gireyim, sanki site sahibiymiş gibi savunuyorsunuz. 2,5 yıldır Steam üyesiyim ve Steam'deki oyun sayısı 100'den ibaret değil. 2. sıradaki Skyrim dediğinize bakarsanızda stok yok diyor, bunlar güzel göz boyama reklam yapma teknikleridir, ucuz oyunları veriyorlar işte.

Ayrıca hiç bir zaman 200$'lık bundle olmadı, olamazda. Bundle'ların amacı oyun satmaktan ziyade derneklere yardım etmektir o yüzden minimum 1$'dan başlar.

Yarın öbür gün buradan gelen oyunlardan hesaplar olurda güme giderse o zamanda geri alınmasına böyle yardım edebilecek misiniz bakalım.

yagizali
14-09-2013, 19:50   |  #8  
OP Taze Üye
8 mesaj

Key olarak dağıtıyor yani sizin steaminizle eşzamanlanmadığı için burada bir sorun yok , her hafta stoklar yenileniyor , ve tüm steam oyunları geliyor

Kara Şövalye
14-09-2013, 20:08   |  #9  
Yıllanmış Üye
1,960 mesaj
Alıntı: yagizali  
Key olarak dağıtıyor yani sizin steaminizle eşzamanlanmadığı için burada bir sorun yok , her hafta stoklar yenileniyor , ve tüm steam oyunları

Ruslarda key satıyor ama bazı hesapların akıbetini biliyoruz. Stokların sözde yenilenip kendi adamlarına gitmediği ne malûm ? Bedavaya CoD'ta mı veriyor o site Activision vermezken başka site mi verecek. Kahkaha Benim böyle sitelere itibarım yok olay bu kadar basit, siz nasıl insanları yönlendiriyorsanız bende dikkat etmelerini 3-5 liralık oyunlar için hesaplarını riske atmamalarını söylüyorum.

yagizali
14-09-2013, 23:32   |  #10  
OP Taze Üye
8 mesaj

yani benim aldığım oyunlar Metro 2033 / Saints Row 2 / Saints Row:the third / Sacred 2 gold / Risen 2 / Sacred Citadel / Risen şimdilik bu kadar yani , keyle steam hesabı arasında nasıl bağlantı kurdun anlamadım Dil çıkarıyor Yani denersen bir şey kaybetmezsin İyi Kendi adamlarına gidiyorsa diyorsun ya , zaten sayfada offerları ve videoları takip ederek coin elde eden aktif kullanıcı sayısı 200 ün üzerinde (yani anlık site kullanıcıları) Herkes oyun alıyor en yakın zamanda aldığım CoDun da fotoğrafını atarım Karizma

Kara Şövalye
15-09-2013, 00:57   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,960 mesaj
Alıntı: yagizali  
yani benim aldığım oyunlar Metro 2033 / Saints Row 2 / Saints Row:the third / Sacred 2 gold / Risen 2 / Sacred Citadel / Risen şimdilik bu kadar yani , keyle steam hesabı arasında nasıl bağlantı kurdun anlamadım Dil çıkarıyor Yani denersen bir şey kaybetmezsin İyi Kendi adamlarına gidiyorsa diyorsun ya , zaten sayfada offerları ve videoları takip ederek coin elde eden aktif kullanıcı sayısı 200 ün üzerinde (yani anlık site kullanıcıları) Herkes oyun alıyor en yakın zamanda aldığım CoDun da fotoğrafını atarım Karizma

Hesabınıza çalıntı bir key eklerseniz hesabınız kapatılır bu iş bu kadar basit, geçmişte örneği çok oldu dediğim gibi 2,5 yıldır Steam üyesiyim biliyorum neyin ne olduğunu. Siz pek anlamıyorsunuz belli ki.

Saydığınız oyunlar ise bundle oyunuydu yani 1$ idi (2 TL) o yüzden çok bir şey almamışsınız.

Anlık 200 kullanıcı çok bir şey değil ki. Kahkaha Ve de kendi adamlarına gidiyorsa kısmı ortada bir oyun yok göstermelik stoğa eklenip eritilebilecek şeyler aynen Steam'in kendi kendine açtığı hayalet hesaplarla kart piyasasını canlı tutması gibi.