Steelseries sensei raw vs Logitech g500s

TheKan
07-04-2014, 11:56   |  #1  
TheKan avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Arkadaşlar yeni bir mouse alıcam ve bu 2 mouse arasında kaldım açıkçası. Şuanda 2sinde de indirim var steelseries 130tl Logitech 120tl. Şuana kadar 2 markayıda kullanmadım hiç mouse olarak. Mouse'da çok fazla tuş kullanan bir insan değilim sadece sol tarafta 2 tuşu kullanırım diğerlerini çok nadir kullanırım. Eski g500'de bir çok sorun vardı bu yeni şeklinde acaba var mıdır? çift tıklama lag olması ses çıkarması vs gibi. Steelseries daha sade tasarıma sahip ve bu baya hoşuma gidiyor. Bu model mouse'ları kullanan var mı aranızda varsa tecrübelerinden faydalanmak istiyorum.

Kapalı Hesap (158848)
07-04-2014, 18:35   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 28
248 mesaj

bende  g500 kullandım daha 1 aya kadar kullanıyordum seninde bahsettiğin gibi çift tıklama veya daha başka sorunlarla başbaşa kaldım en son bardağı taşıran ise mausun görmemeye başlaması oldu yerli yersiz ekranın ortasında durdu veya bir anda geriye dönmeler oldu oyun içi tam hedefi vuracakken başka yöne dönüyordu şuan BLOODY V5 MULTI-CORE GUN3 GAMING MOUSE aldım çokda memnunum bunu seçmemdeki neden g500 le aynı boyuttalar