Steinberg Clean 5.0

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
mehir
29-02-2004, 03:04   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
58 mesaj

Bu programı chip şubat2004 144. shf.de okudum.Eski kaset ve plaklarda kalmış şarkıları kurtarmaya yarıyormuş.Programı nereden bulabilirim acaba download için.Bugün belki saatler harcadım internetten bulacam diye.Google ve yahoo dan birsürü siteye girdim.Bilgi için verilen siteyi dolaştım.Hiçbişey bulamadım indirmek için.Nedir bu nasıl program indirilemiyor mu.Yardımcı olurmusunuz? Slm..

uguracar
02-03-2004, 23:52   |  #2  
Taze Üye
8 mesaj

Pinnacle Steinberg Clean Plus 5.0.1.23 (Was darfs als nächstes sein?)
adıyla buldum ben 61mb. kücük bisi olsa yollayayım derim. ancak bu isimle bulabilirsin sanırım ben www.easynews.com dan download ettim.

mehir
03-03-2004, 00:37   |  #3  
OP Üye
58 mesaj

Bu program baya büyükmüş..40kbps bağlantıyla 3 günde çekerim heralde..Bu prg. sharware mi? Eğer öyleyse serial crack varmı, bulunuyor mu? Cevaplarsan sevinirim.Yani bu sürede indirmeye değecek mi? slm..

mert
06-03-2004, 00:21   |  #4  
Yıllanmış Üye
254 mesaj

heralde sharewaredir.
sen en iyisi git bi internet kafeye söyle indirsinler crackını da bulurlar yakarlar bi cdye cillop gibi

mehir
06-03-2004, 20:25   |  #5  
OP Üye
58 mesaj

http://www.easynews.com/
Bu adres paralı üyelik gerektiriyor.120$.Daha pratik download edilebilecek site lazım.bildiğiniz varsa umarım bu program hepimizin hoşuna gidecek açıklamalara bakılırsa..Fakat işin ilginci sitesinde bili deneme sürümü,demo vs. yok..

uguracar
07-03-2004, 22:51   |  #6  
Taze Üye
8 mesaj

arkadaslar programı kurup calıstırmadan daha fazla bisey yazamadım
ancak simdi söylebir deneme turu atınca oldukca basarılı geldi bana
benim indirdigim sürümde dosya halinde her sey hazır gedi seriali falan hepsi yanındaymıs. güzel tarafı ne biliyormusunuz surround
kayıtları da duzeltiyor yada stereo kayıtları surrounda cevirebiliyor, ama cokta emin degilim en azından bana oyle geldi

mehir
08-03-2004, 01:28   |  #7  
OP Üye
58 mesaj

kıymetli uguracar;
Bu siteden nasıl indirildiğini biraz anlatabilirmisin?Örneğin paralı üyelik işini nasıl hallettin,hangi sayfasından download ediliyor?Hangi sürümü var,benim yukarıya yazdığım mı?slm...

uguracar
08-03-2004, 23:31   |  #8  
Taze Üye
8 mesaj

program shareware degil ama sadece deneyip ticari bir getiride
kullanmayana yada sadece egitim amacı ile deneyene kim
ne diyebilir ki.Sen alıp satmıyorsan yada ürünlerini pazarlamıyorsan
diyor kanun.Alır dener ögreneceklerini ögrenir silersin.
siteye gelince fazla reklam olmasın diye açmıyorum zira ne popüler olursa onun sonu geliyor (1 ay yada 6Gb 9,99$)üye olmustum ben
lazım oldugunda ödeyip 6GB. hakkımı sömürüp cıkıyorum.Ama icerik
kesinlikle saglam.Hızlı bir baglantın varsa kıyacaksın 9$ a.En
azından virüsler reklamlar falan yok sessiz bir kütüphane gibi
ama kendine göre kuralları falan var biraz karısık.