Steve Ballmer'dan Vista itirafları!

CHIP Online
27-08-2013, 15:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Üzerinden yıllar da geçse, Windows Vista kabusu hakkında itiraflar gelmeye devam ediyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ste ... iraflari_42271.html

Resimlerle: Vista'yı kırdık: İşte 29 ilginç Vista duvar kağıdı

Geçtiğimiz günlerde, bir yıl içinde emekli olacağını açıklayan Microsoft'un CEO'su Steve Ballmer, giderayak itiraflara da başladı.

Basınla bir toplantı sırasında geçmiş hatalarını değerlendiren Steve Ballmer, en büyük hatasının ve en büyük pişmanlığının Vista olduğunu açıkladı.

Vista için çok büyük bir ekibin çalışıtğını, işletim sistemine çok büyük mesai ve emek harcandığını ve bu yüzden hatadan dönmenin de zor olduğunu, yaptıkları hata ile battıkça battıklarını, bu yüzden de çok pişman olduğunu vurgulayan Ballmer, bugünkü aklı olsa, Vista'yı hiç yapmayacağının da altını çizdi.

Microsoft Vista, şirketin en zayıf işletim sistemi olarak kabul ediliyor. Uyumsuz sürücülerin çakışması gibi nedeniyle sürekli çökmeler yaşayan işletim sisteminin şöhreti o kadar kötüydü ki, Apple zamanında bu avantajı kullanıp ünlü "Mac vs PC" reklamını bile yapmıştı...

Tüm Konu: Steve Ballmer'dan Vista itirafları!

Resimlerle: Vista'yı kırdık: İşte 29 ilginç Vista duvar kağıdı

Kaynak: www.chip.com.tr

padisah
27-08-2013, 17:38   |  #2  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj

Windows vista şimdiye kadarki windowslar arasında en kalitelisidir.
Buradaki 9. ve 11. mesajları okumanızı öneririm.
Windows vistayı pek çok kişi hiç kullanmadan karaladı nedenleri üstteki linkte yazıyor.

Son Düzenleme: padisah ~ 27 Ağustos 2013 17:40
bahoo06
27-08-2013, 17:48   |  #3  
bahoo06 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
110 mesaj

Ballmer de şimdiye kadar ki en kötü işletim sistemimiz , tam bir rezalet diyor kime inanacaz

padisah
27-08-2013, 18:01   |  #4  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj
Alıntı: bahoo06  
Ballmer de şimdiye kadar ki en kötü işletim sistemimiz , tam bir rezalet diyor kime
 Windows8'in satılması gerekli.