Şubat 2014 dergisinde verilen görsel egitimler

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
daglim
04-02-2014, 20:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba !

Şubat 2014 dergisi ile verilen egitim ISO dosyalarını indirdim.(14 video egitim yazılmış ama 12 egitim var)Eğitimlerin Seri numaraları ve indirme baglantıları daha sonra eposta adresinize göderilecektir. Deniyor.Bu güne kadar gönderilmedi.Bu bilgiler Chip dergisi tarafındanmı Yoksa OXO training tarafındanmı gönderilecek? Eger OXOtraining tarafından gönderilecekse benim hiç şansım yok.Çünki Bundan evvel CHİP dergisince verilen egitimler ve birde OXOtraining ten satın aldıgım hepsi bir arada egitimlerle ilgili Yardım isteklerime(en az on defa mail attım) hiç cevap alamadım.Sağır sultan duymuyor.Sanıyorum benim adresimi bloke ettiler ve görmüyorlar.Sizler yardımcı olursanız cok sevinecegim.

Selamlar. Kolay gelsin.

e48tx
05-02-2014, 02:22   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

Hocam sanırım çok haklısınız, aynı sorun bende de var. Şubat 2014 dergisiyle verilen eğitimler 14 denilmesine rağmen 12 adet ve yönergeleri aynen uyguladığım halde ben de video eğitimlere ulaşamıyorum. Çünkü online doğrulama istiyor. Oxo training sitesi de kapandığı için online doğrulama yapılamıyor dolaysıyla eğitimlere ulaşılamıyor. (oxo training.com sitesine girildiğinde şöyle bir uyarı çıkıyor: "This domain name expired on Feb 03 2014")

okan_unal
30-04-2014, 20:49   |  #3  
Taze Üye
3 mesaj

Ben dün indireyim dedim. Ne mümkün inmiyor bile.