Şubat-2014 DVD oxo training egitim kit

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
zumrutyesili
09-02-2014, 15:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Dünkü sitenizin kayıt formlarındaki "sayfa bulunamadı" hatalarından sonra en sonunda bu gün siteye üyeliğimi gerçekleştirebildim.

Eğitim dosyalarına derginin sayfasında verdiğiniz kod yardımıyla ulaştım. Fakat ne o sayfada ne cd içeriğinde oxo training egitim program dosyasını göremiyorum.

Form yazılarından Ocak-2014 dergisinin cdsinde oxotrainingegitimkit.exe dosyası olarak verdiğini anlaşılıyor. Ocak ayını almadığımızdan cezalımıyız acaba?

Programın kendisini ve varsa Key 'ini rica ediyorum.

----

Diğer bir sorunum da;

Eğitim dosyası indirimi esnasında download yarıda kesildi. İndir linkini tekrar kullansam vermiş olduğnuz 2. hakkımı mı kullanmış sayılacağım? Bu konuda bilgilendirmenizi rica ederim.

Teşekkürler.

Son Düzenleme: zumrutyesili ~ 09 Şubat 2014 17:01
arc-tech
09-02-2014, 22:33   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1 mesaj

http://www.oxotraining.com/v1/ws/soft_desktop_download.cfm

arc-tech bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
zumrutyesili
10-02-2014, 13:16   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Teşekkür ederim Arc-Tech.

Yetkili bir ağızdan ikinci soruma da cevap alabilirsem sevinirim.

internik
10-02-2014, 17:44   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

merhabalar ben dergiyi aldım bu eğitimlerle ilgili herşeyi yapıyorum ama ilgili key bulunamıyor yada email ile eşleşmedi diyor. ama ocak ayının eğitimini ekledim amasorun olmadı fakat bu 14 adet eğitimi ekleyemiyorum sanki dergideki key de eksiklik var gibi bana bununla ilgili yardım edebilirseniz çok sevinirim. saygılar.

zumrutyesili
15-02-2014, 16:04   |  #5  
OP Taze Üye
3 mesaj

Aynı sorun bende de var İnternik.

Yok kardeşim yok. Kimsenin kimseye baktığı yok. Çok çok bir ay aldırırlar bu şekilde dergiyi. Gelecek ay avuçlarını yalasınlar.

Yıllar önce üyeliklerimi niye iptal ettiğirdiğimi, ilgisizlikleriyle bana hatırlatan. Sorumluluktan yoksun yetkililere teşekkürler ederim.

gsfanatik
07-03-2014, 14:25   |  #6  
gsfanatik avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
11 mesaj

eğitimler yüklenmiyor diye chipteki bulabildiğim herkese mesaj/mail attım. oxo nun sitesinde de onlara da mesaj attım, bir allahın kulu geri dönüş yapmadı. bu dergiyi robotlar mı yönetiyor arkadaş. yahu birisi de eğitimleri şöyle vereceğiz veya paranızı şöyle geri ödeyelim beceremedik demiyor. o kadar kişi eğitimlerin yüklenmediğini yazıyor birçok yerde, bir sorun var işte kardeşim. yazdığım mesajları da yayınlamıyorsunuz artık, zorunuza mı gidiyor hakkımızı aramamız.