Super video converter

Banned
12-04-2008, 14:02   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
206 mesaj

arkadaşlar paylaşım sitelerinden indirdiğiniz flv uzantılı videoları bu progranla aklınıza gelebilecek her video formatına dönüştürebilirsiniz.

Ücretsiz bir video dönüştürme yazılımı olan SUPER ile dönüştüremediğiniz ses ve video kalmasın.
[resim][/resim]
3GP, 3G2, ASF, AVI, DAT, FLI, FLC, FLV, MKV, MPG, MOV, MP4, OGG, QT, RM, STR, SWF, TS (HDTV), VIV, VOB, WMV, AAC, AC3, AMR, MP2, MP3, MP4, MMF, MPC, OGG, RA, WAV, WMA gibi ses ve video biçimleri kendi arasında seri bir şekilde dönüştüren ücretsiz yazılım SUPER tek kelimeyle süper bir program. Özellikle bilgisayarınızda tüm medyayı iPod, PSP, Zune, Pocket-PC ya da cep telefonunuza uygun hale getirebilmek için budan başka bir araca ihtiyacınız yok.

ilgilenen arkadaşlar için linkini veriyorum.

[url][/url]http://download.chip.eu/tr/SUPER-2007-Build-23_139212.html
[resim][/resim]

Son Düzenleme: Banned ~ 13 Nisan 2008 23:25
qazx
15-04-2008, 21:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
560 mesaj

bu program chip dergisinin bu ayki sayısıyla verilen dvd de mevcut zaten .nisan sayısını kaçırmayın derim.150 adet birbirinden faydalı ve üstelik freeware program var.

tipolu
07-01-2009, 10:26   |  #3  
Yeni Üye
21 mesaj

Arkadaşlar ben video dosyalarını 3gp olarak çevirip cep telefonuma atmaya çalışıyorum(5310 xpress music. önceden total video converteri kullandım ses codeci olarak aac seçip seskalitesini istediğim ayarda yapabiliyorum fakat aac olarak çevirdiğimde telefonda seste takılmalar meydana geliyor,
amr olarak çevirdiğimde ise sorun yok fakat bu seferde bilgisayarda amr ayarlarını en ufak bişekilde değiştirdiğimde total video converter hata veriyor  :(

birde bu programı deneyim bakıyım,
bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

yikilmaz01
13-09-2009, 17:29   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj
Alıntı: qazx  
bu program chip dergisinin bu ayki sayısıyla verilen dvd de mevcut zaten .nisan sayısını kaçırmayın derim.150 adet birbirinden faydalı ve üstelik freeware program var.
nasıl yani

burak6677
25-04-2010, 16:23   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

kardeşim sırf sana teşekkür etmek için üye oldum saatlerdir buna benzer programlar arıyorum indirmediğim program kalmadı hepsi %50 sini çeviriodu yada hatalıydı kesinlikle mükemmel bi program arkadaşlar..