Supernatural sezon finali - Swan Song

keshkesh
16-05-2010, 03:13   |  #1  
keshkesh avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
910 mesaj

arkadaşlar çok fena bitti sezon ya:D Chuck Shurley tanrı gibi göründü... beyazlar içinde, sonlarda buharlaşıp yok olması, lucifer ve michaelin karşılaşması, beraber dibi boylaması, Sam'in tekrar geri dönmesi ovvv say say bitmez

Kripke yaptı  yine yapacağını :) ya bu adam sonları acayip yapıyor :) sonra da yakınıyo herkes sonlar hakkında atıp tutuyo diye (son bölümde chuck bahsediyor) böyle yaparsan atıp tutarlar tabi :))

yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz :)

diğer diziler
Heroes, Lost, Fringe, Dexter, The Big Bang Theory, Chuck, Kyle Xy,Spartacus, Caprica, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Numb3rs, Moonlight, Battlestar Galactica, Stargate Universe, Prison Break, Stargate Atlantis, Stargate SG1, Pixel Perfect, Flashforward

bunlara eklenebilecek diziler varsa tavsiyelerinizi beklerim. legend of the seeker, sanctuary ve merlin i de izlemeyi düşünüyorum

uGuR.uK
16-05-2010, 08:45   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

sezon hakkaten acayip bitti, aksiyon beklediğimden azdı ama olayların gidişatı yetti. castiel'in geri gelişi ve tekrar güçlerini geri alması zaten yeter tek başına! :) son sezon herşey biticek bakalım nolcak...

bu arada heroes ve flashforward yayından kaldırıldı, ikiside iptal edildi kanalları tarafından. heroes'un zaten gidişi belliydi ilk sezonun mükemmelliğini para hırsıyla mahvettiler, flashforward'da abd'de istenen reytingleri alamıyormuş... :S

keshkesh
16-05-2010, 12:40   |  #3  
keshkesh avatarı
OP Yıllanmış Üye
910 mesaj

yahu anlamıyorum neden bu sekilde yapıyorlar ki... Önce Kyle XY, ardından Sarah Connor Chronicles, şimdi de Heroes....
bitirin doktorlu dizileri :D bunların yerine, ne olcak yani bi ton doktor dizisi var :)))onlara bi ER yeter zaten 15 sezon izle izle bitiremezler :p

castielin geri gelmesi olayında ilk başta oha yoksa tanrı o mu dedim bi an için mantıklı geldi. ama tanrının chuck shurley olması daha makbul, çünkü prophet olarak hem olacakları görüyor, hem onları kağıda döküyor, hem de Sam ve Dean'i istediği gibi uyarabiliyor, şeytanlardan korunmak için bir Archangel i var(bkz Raphael). Eğer meleklerden biri tanrı olsaydı tamam kendini diğer meleklerden gizleyebilirdi ama Sam ve Dean'e gerektiğinde bu şekilde gizli yönlendirmeler yapamazdı. hem chuck'ın tanrıyı oynaması şuna da işaret hikayemi kendim yazarım ;)

Kapalı Hesap (158417)
16-05-2010, 12:42   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Evet ya çok fena oldu... bitimi.
house de güzel tavsiye ederim

keshkesh
16-05-2010, 21:17   |  #5  
keshkesh avatarı
OP Yıllanmış Üye
910 mesaj

sezon finaliydi, 6. sezon gelecek insallah :)