sürekli kota yiyo

emrahcagigan
23-02-2009, 14:47   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
291 mesaj

selam arkadaşlar

bugün farkettim de sağ alt köşedeki internet bağlantı bildirim simgesi va ya iki tane bilgisayar yanıp sönüyo sürekli yanyo her ikiside bilgisayarımı başlattığım andan itibaren görev yöneticisinden bakıyorum hangi program kullanıyo anlayamadım ama 10-20 kb arası gelen veri sürekli artıyo virüs taramasıda yaptım bişe bulamadı yardım edin

osmanefe
23-02-2009, 16:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj

Eğer bu yukarıdak ler değşilse modeminin programını kapat nasıl kesiliyo o kullanım

emrahcagigan
24-02-2009, 12:25   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
291 mesaj

oldu yavrum hiç internet kullanmayım hatta ne diye bağlattıysak

Banned
24-02-2009, 12:27   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

arkadaşım o bir bayt bile geçse yanıp söner üzerine sağ tıklayıp etkinlik animasyonunu kapat de kurtul

emrahcagigan
24-02-2009, 13:04   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
291 mesaj

:S:S puff ya arkadaşlar ben mi anlatamıyom sizmi anlamıyosunuz diyorum ki bağlantı olmadığı sürece tamm 1 byte bile olsa yanıp söner dedimki okuduysan eğer görev yneticisinde ağ iletişimi diye bir sekme var orda genelde taban seviyede bir çizgi gider bağlantı olmadığı sürece yerdedir noktasal artışlar gösterebilir ben sana 10 20 kb lik yani %10 %20 lik artışlarla sürekli bir bağlantıdan bahsediyorum kaldı ki güncelleştirmelerim kapalı antivirüs güncellemem manuel biz de bliyoz simge kapatmayı ama yine kota yiyo

Banned
24-02-2009, 13:23   |  #6  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj
emrahcagigan
:S:S puff ya arkadaşlar ben mi anlatamıyom sizmi anlamıyosunuz diyorum ki bağlantı olmadığı sürece tamm 1 byte bile olsa yanıp söner dedimki okuduysan eğer görev yneticisinde ağ iletişimi diye bir sekme var orda genelde taban seviyede bir çizgi gider bağlantı olmadığı sürece yerdedir noktasal artışlar gösterebilir ben sana 10 20 kb lik yani %10 %20 lik artışlarla sürekli bir bağlantıdan bahsediyorum kaldı ki güncelleştirmelerim kapalı antivirüs güncellemem manuel biz de bliyoz simge kapatmayı ama yine kota
iyide arkadaşım o zaman adramiti sana program vermiş kur bak ne geliyo ne gidiyo yani ne istiyosunki buradan rüyaya yatıp senin bilgisayarın netten nereye bağlanıyo onumu söyleyelim