Surface Pro 2'yi bozarsanız yandınız!

CHIP Online
25-10-2013, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Eğer bu tableti alırsanız ve o, bir gün bozulursa, işte o zaman yandınız demektir!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sur ... yandiniz_43345.html

Resimlerle: 2013'ün tabletleri!

Elektronik ürünlerin nasıl tamir edilebileceği yönünde başarılı bir rehber sitesi olan iFixit.com, daha önce Microsoft'un ilk Surface Pro'suna yaptığı gibi, bu defa da Surface Pro 2'yi masaya yatırdı ve içini açtı. Gördükleri karşısında en düşük notlardan birini alan Surface Pro 2, satın aldıktan sonra bozulursa gerçekten başınız dertte görünüyor.


Daha önceki tabletinde de olduğu gibi oldukça sıkışık ve dar alanda bulunan materyallere sahip olan Surface Pro 2, parçalara ayrılmakta oldukça zorluk çıkartıyor. Yaptığı adım adım uygulama sonucunda Surface Pro'dan sonra bir kez daha bu kanıya varan iFixit.com uzmanları, Microsoft'un yeni cihazını "tamir etmesi en zor cihaz" olarak ilan etti. Birbirine sıkıştırılmış ve sabitlenmiş materyallere sahip olan Surface Pro 2, bir parçası hasar gördüğünde tamir edilmesi halinde farklı alanlara da kalıcı hasar vermenize neden olabilecek yapıda görünüyor.


iFixit.com uzmanları tarafından "tamir edilebilirlik skoru" 10 üzerinden 1 olarak etiketlenen Surface Pro 2'nin, satın alacak kullanıcılar tarafından oldukça dikkat edilmesi gereken bir tablet olduğu açık.

Tüm Konu: Surface Pro 2'yi bozarsanız yandınız!

Resimlerle: 2013'ün tabletleri!

Kaynak: www.chip.com.tr