SWF Quicker 4.7 [06.01.2010]

CHIP Online
06-01-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

SWF Quicker bir Flash SWF düzenleyicisidir. Mevcut SWF dosyalarını düzenlemeye imkan tanıdığı gibi sıfırdan profesyonel Flash animasyonları oluşturulmasında da kullanılabilir. Bu hızlı ve esnek yazılımın sunduğu imkanlar ile yaratıcı fikirlerinizi konuşturabilir, aklınızdakileri animasyona dökebilirsiniz!Flash CS3 (V9), Flash CS4 (V10), ActionScript 3.0, Flash Lite 2.0, 2.1 ve 3.0 gibi formatların kullanılmasını, içe ve dışarı aktarılmasını destekler.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

SWF Quicker bir Flash SWF düzenleyicisidir. Mevcut SWF dosyalarını düzenlemeye imkan tanıdığı gibi sıfırdan profesyonel Flash animasyonları oluşturulmasında da kullanılabilir. Bu hızlı ve esnek yazılımın sunduğu imkanlar ile yaratıcı fikirlerinizi konuşturabilir, aklınızdakileri animasyona dökebilirsiniz!Flash CS3 (V9), Flash CS4 (V10), ActionScript 3.0, Flash Lite 2.0, 2.1 ve 3.0 gibi formatların kullanılmasını, içe ve dışarı aktarılmasını destekler.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: SWF Quicker 4.7

bilgi_çağı
06-01-2010, 14:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
349 mesaj

SWF(Flash) dosyaları üzerinde değişiklik yaptığına göre iyi bir programa benziyor.

GeçeninYargıcı
06-01-2010, 17:13   |  #3  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Uzun zamandır sizleri izliyorum tam dedim aradığım yeri buldum diye sevindim malesef yanılmışım aynı entrika burdada var aranızda İsmi PESSIMIST Adında biri vardı şun an göremiyorum aranızdaki muhabbete imreniyordum ama şimdi bakıyorum PESSIMIST,ti hiç sormuyorsunuz nekadar çabuk unuttunuz
inananın program verildiği günler kişiye yaptığınız öğgüler gözlerimi yaşarttı ya nekadar güzel muhabbet dedim ama şimdi bakıyorum ne arayan var ne soran ben sizlerin yerine kusara bakmayın bir aşartırma yaptım dediğiniz arkadaşınızın yazıları silinmiş  sizlerin haberi yoktur her halde bu yüzden arkadaşınız kırılmış yazı yazma taraftarı değil hadiyin bakalım PESSIMISTE sahip çıkın bakayım gercekten programlarda sizlere cok faydası olduğunu gördüm bakalım sizler PESSIMISST için ne yapacaksınız.

Qromodynmc
06-01-2010, 17:19   |  #4  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

pessimist kim yahu:D, program gerçekten güzel ama bol arıza çıkarıyo,şahsen ben kullandım bi süre ama olmadı bıraktım..

KMMFDM
06-01-2010, 23:35   |  #5  
KMMFDM avatarı
Taze Üye
13 mesaj

Evet ben de dikkat ettim PESSIMIST'in yazılarını silmişler, çok kötü oldu. Hatta bana da bir kaç defa yardımı olmuştu, kendisine teşekür eder hayatında başarılar dilerim.