Tablet cahili olmak...

FurkanKISA
03-06-2010, 19:20   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
104 mesaj

merhabalar.
arkadaşlar ben yıllardır renklendirme işinde kendimi uzmanlaştırmaya çalışırken tamamıyle nasrettin hoca mantelitesiyle iş yaparak tablet almadım mouse la işimi yürüttüm hocalarım adeta yalvardı ben almamakta ısrar ettim vs. her neyse.. ama artık bir tablet almak istiyorum mecburum artık. lakin ben bu şeye bir laptop parası vermeyi reddediyorum ve soruyorum size,şöle max 500liraya alabiliceğim en iyi tablet ne olabilir nasıl olabilir..s,m vs boyut önemli değil ama çok geniş bir tablete ihtiyacım yok.basınç olayı işlevsel olsun yeterdir.
fikirlerinizden ötürü saygılarımı ve teşekkürlerimi sunarım şimdiden.

edim_king
03-06-2010, 21:31   |  #2  
edim_king avatarı
Yıllanmış Üye
204 mesaj

http://www.vatanbilgisayar.com/u ... ils.aspx?I_ID=33339 bende hassas mause la calısıorum ama ilgilenen arkadaslarım bu cıhazdan memnunlarmıs :)

FurkanKISA
04-06-2010, 03:45   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
104 mesaj

aynen hocam ya varmı hassas mouse gibisi.ben bu konuda çok fena eski kafalıyım...!
tavsiyen hiç fena değil aslında.gerek fiyat gerek özellik bakımından.tabiiki bu fiyata müthiş bir tablet almayı planlamıyorum.ama beklentilerime cevap vericeğine inanıyorum şuan.gidip bi göriim ben şunu.
tekrar teşekkür ederim:)

FurkanKISA
04-06-2010, 03:48   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
104 mesaj

aynen hocam ya varmı hassas mouse gibisi.ben bu konuda çok fena eski kafalıyım...!
tavsiyen hiç fena değil aslında.gerek fiyat gerek özellik bakımından.tabiiki bu fiyata müthiş bir tablet almayı planlamıyorum.ama beklentilerime cevap vericeğine inanıyorum şuan.gidip bi göriim ben şunu.
tekrar teşekkür ederim:)