Tablet Pc USB Sorunu.

BugraHan53
10-03-2013, 23:34   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 3
33 mesaj

Arkadaşlar benim Vestel VP10 model tabletim var.Bunu USB kablosuyla bilgisayara bağlayınca bir süre sürücü yazılımı yükleniyor diyor ve sonra MTP usb aygıtı Başarısız hatası veriyor.Sorun kabloda olabilir mi diye 3 tane farklı kabloda denedim.Bir haftadır her yerde araştırıyorum her denileni yaptım fakat bir çözüme ulaşmış değilim.Hafıza kartına format attım yine olmadı.Sizlerden çok acil yardım bekliyorum.

Not:  Hafıza kartına format atmadan önce hafıza kartını tabletten çıkarıp tableti bilgisayara bağladığımda hata vermedi,aygıtı tanıdı fakat bu ayarların uygulanabilmesi için bilgisayarınızın yeniden başlatılması gerekli dedi.yeniden başlatmama rağmen tekrar yeniden başlatmam gerektiği uyarısını verdi.En son baktımki olmuyor hafıza kartına format atıp denedim yinede olmadı.

Sistem Bilgilerim
  • Casper
  • Windows 7 Proffessional 32-bit
  • Intel Pentium Dual-Core CPU E5200 @ 2.50 GHz
  • AMD (ATI) Radeon HD 3400 Series
  • Realtek High Definition
  • Google Chrome
  • MSE (Microsoft Security Essentials)
  • 2048 MB
  • Android
BugraHan53
12-03-2013, 23:49   |  #2  
OP Yeni Üye
33 mesaj

2 Gün geçti cevap yok :( Hiç mi bişey bilen yok?

murat5038
13-03-2013, 00:12   |  #3  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

vestel ve buna benzer bazı teknoloji ürünlerini Almak doğru değil yazılım desteği sıfır denecek kadar olduğu için Çoğunlukla tabletten kaynaklı usb hub sürücüsünde arıza var.

Garantiye veriip veya ürünü iade edip bilindik markalar alın almadan önce ürünün web sayfası,Destek sayfası vs varmı bakın.

BugraHan53
13-03-2013, 08:05   |  #4  
OP Yeni Üye
33 mesaj

Bu Meb'in fatih projesi kapsamında okullar için dağıttığı tablet.

BugraHan53 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
murat5038
13-03-2013, 17:41   |  #5  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj
Alıntı: BugraHan53  
Bu Meb'in fatih projesi kapsamında okullar için dağıttığı tablet.

:D İyi bişey dağıtsalar şaşardım zaten :),

Aşağıdaki adresden bazı şeyleri yapabilirisin.

Modeli googleye yazınca bir sürü sorunlu kişi görceksin yani senin farklı olduğunu düşünme :) Android olduğu için root yani format atılması gerek ancak bu seferde öğretmenlerin vs bişey söyleyebilir kızabilir belki ona göre araştır uygula.Hepten bozma ihtimalinde var yani :)

murat5038 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]