takılma problemim var...

abidon
18-08-2010, 15:40   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadalar ben call of duty'nin expansion packini yükledim ilk bi 3-4 dakika normal oynuyodum sonra oyun donuyo kalıyodu.Bir süre sesler geliyor oyundan ama görüntü takılıyor böyle yeşil kırmızı pikseller çıkıyor.Sonra sesler de takılıo ve ne masaüstünü ne de görev yöneticisini açabiliodum.Bu sorunlar call of duty 1'de olmuodu.Ben de oyundan kaynaklanan bişeydir dedim ve kaldırdım oyunu.Sonra gta vice city yükledim.Dün normal girdim hiçbir kasma yapmadı.Ama bugün girdim call of duty expansion packtaki şey oldu yine.Arkadaşlar kafayı yicem nolur yardımcı olun.Ekran kartım GeForce 9400 gt.Arkadaşlar işletim sistemini de fln yaaz derseniz ben onlara nasıl bakacağımı bilmiyorum,yönergeleri koyarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Tuğsan
19-08-2010, 10:04   |  #2  
Tuğsan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
879 mesaj

Benimde bu tur mesajlara takilma problemim var. Ne alakasi var simdi Windows Server la senin oyunda yasadigin sorunun. 

Hadi onu gectim , kendi sistemini bilmedigini soyluyorsun, oturup 3-4 dakika harcasan googleda ,sistemini A dan Z ye sana gosterecek programlari da bulursun,yada windowsdan nasil bakacaginida ogrenirsin. Oyuna harcayacagin zamanin degil 10 da biri 100 de birini harcasan , belkide simdiye kadar sorununu cozmustun.

Atilla Sarıtaş
19-08-2010, 11:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Böylelerinede bayılıyorum bir tek oyun yükleyebiliyorlar. Bide crack yapabiliyorlar. Sonra bilgisayar biliyor.

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=everest-ultimate-edition&lid=1232 

Burdan indirip gerekli bilgileri öğrenebilirsin.