TeknoSeyir.com (Bir Bakın Pişman Olmazsınız)

Yetenek
20-04-2012, 14:57   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
508 mesaj

Evet arkadaşlar adını duyan var mı bilmiyorum ama ben bu sitenin adının duyurulması için elimden geleni yapacağım...

'un asıl amacı insanların 10 dk'lık teknoloji molası verebilmesini sağlamak. Sizin anlayacağınız birbirinden değerli 3 usta ve arkasındaki ekibi ile haftada 5 gün ürün incelemelerinden, günümüzün internetine, geleceğe yolculuktan, geçmişe mazilere, tozlu raflarından, nitro arabalara kadar 10 dk'lık sohbet niteliğide bilgiler... Ben daha fazla anlatmayacağım. Bırakayımda onlar zaten nasıl bir iş yaptıklarını anlatsınlar...

Sizler için seçtiğim bazı videolar var. Bu videolar beni aşırı etkilemişti. Gerçekten doğru şeylere değindiklerini anladım... Sizden ricam eski bölümleride izlemeniz çünkü gerçeten eskiden çekilmiş baya videolar var ve bunlar arkada bırakılacak şeyler değil... Buyrun sizler için seçtiğim bazı videolar...

İlk videomuzda 20GB internet paketi ile yapılabilecek şeyleri inceliyor ve ardından da 4gb internet paketinin nasıl bir saçmalık olduğunu tartışıyoruz... Buyrun izleyelim...

ikinci videoda ürün incelemeleri yaprken kullandığımız ürünlerden bahsediyoruz...

Arkadaşlar diğer videolarınıda izlemenizi tavsie ediyorum... Yorumlarınoızı eksik etmeyib...